Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen ügyféllel mi a teendő?

Ilyen ügyféllel mi a teendő?

Figyelt kérdés

Design szolgáltatást nyújtok neki, és megbeszéltünk egy online meetinget, amin nem jelent meg. Két órával később írt, annyit, hogy bocsi, más dolga volt.


Ilyenkor persze előjönne belőlem a sértődős/passzív-agresszív, de tudom, hogy az nem túl jó megoldás.


Ráadásul mivel rokon rokona, ezért mélyen áron alul fog majd fizetni nekem, így ha elveszteném mint ügyfelet, kb én járnék jól.


2023. szept. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is rokon rokonának nem dolgozunk, éppen ilyen okok miatt.

Másodszor ilyen esetben közlöd vele, hogy X összeget fizessen a kiesett munkaidöd miatt.

2023. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Mehet a levesbe 😊
2023. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljátszotta. Vagy növekedjenek meg az árak.
2023. szept. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ilyet nem lehet. A navba is megjelensz az időpontodon. A pszichológusnál is megjelensz az időpontodon. A munkahelyeden is megjelensz az időpontodon. Ha jönnek hozzád konyhát felújítani akkor is FUCKING MEGJELENSZ.


Ezt számold fel neki természetesen, aztán ahogy tervezed tovább. Nekem se passzív agresszívoskodnál, hanem örülnél, hogy plusz pénzed volt és melózni se kellett.

Legyél praktikusabb, hivatalosabb, profibb.

2023. szept. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rokon rokonának biztos nem vállalnék semmit mélyen áron alul. A szívességeknek is van határa.
2023. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem, eléggé megerősítettek benne, hogy jogosan vagyok kiakadva a bunkóságán.


Igazából nem is annyira az zavart, hogy nem jelent meg a meetingen, hanem az, ahogyan utána lereagálta. Közölte, hogy neki esténként sajnos gyakran közbejöhet bármi... DE ő maga kérte, hogy esti időpont legyen. Szóval én alkalmazkodtam hozzá. Nonszensz a csávó.

2023. szept. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!