Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyógyszer hatása alatt ajánlot...

Gyógyszer hatása alatt ajánlottak fel tegezödést? Mi a teendö most?

Figyelt kérdés
Nagypapám testvére. 30 éves vagyok, de zavarban a helyzet miatt. A szívére szed gyógyszereket és erös nyugtatót. Én nem tudtam róla! Soha nem tegezhettem egyik nagyszülöm testvérét sem. Bátyámmal régóta tegezödnek, de ö 15 évvel idösebb nálam. Pár hónapja a nagypapám testvére azt mondta: “nem ismersz meg? Hát ha igen, akkor tegezzél, egy család vagyunk”. Aztán tegeztem. Most egy hete a felesége mondta nekem, hogy tiszteletlen vagyok amiért letegezem, stb. Sajnos nem emlékszik rá, hogy felajánlotta. Bocsánatot kértem és visszatértem a magázódásra de szégyellem a fejemet, kellemetlen összefutni velük. Hogyan lehetne ezt oldani?
2022. júl. 8. 19:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem már egyikük sem emlékszik az esetre. De ha igen, akkor is elmossa az idő. Magázd őket továbbra is, és szeresd a két kisöreget. Kincset érnek, hogy vannak!
2022. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy, mintha nem történt volna semmi, és magázd tovább.
2022. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!