Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért gondolják a szülők,...

Edert kérdése:

Miért gondolják a szülők, hogy sírni nen férfias dolog???

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek meg kell értenie, hogy nincs olyan, hogy sírni női dolog. Sírni EMBERI dolog. Valaki magyarázza el nekem, hogy miért nem értik ezt meg és írjatok bizonyítékokat arra, hogy egy férfi is sírhat!

dec. 5. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Meg kell kérdezni azokat a szülőket.
dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek nagy része ezt full érti, aki meg nem, az akkor se fogja, ha elmagyarázod neki.

De mások véleménye nemigazán számít ha a saját érzelmeidről van szó.

dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert gondolom még abban a világban nőttek fel, ahol úgy gondolták, hogy a férfi dolga az, hogy erős legyen, kemény, ne mutasson gyengeséget. És a sírást azt gyengeségnek vették. És ha az gyenge, akitől a támaszt várnád, akkor nem tudsz rá férfiként tekinteni, hiszen ha gyenge, hogy védene meg téged, már nem érzed magad biztonságban mellette. Ami baromság, mert a sírásnak vannak pozitív hatásai, sokkal rosszabb, ha bent tartod, és a férfiaknak is ki kellene mutatni az érzelmeiket. Manapság szerintem már nem tartják rossz dolognak, ha egy férfi sír, és nem ettől lesz valaki "erős" és "férfi".
dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Mond azt, hogy "nem zavar ha valami nőies" azt' kész.
dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfi is ember,elszakadhat a cérna.Anyám halálakor sírógörcsöt kaptam.Hatalmas fájdalom.De nem hiszem hogy egy férfinek sírnia kell mondjuk férfiak közt.Elég hülye helyzet lenne,nem túl férfias.
dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!