Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez megszokott, normális dolog...

Ez megszokott, normális dolog a táncban(társastánc) hogy a férfi ilyen szinten letapizza és belemarkol a nő fenekébe szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom jó kategóriában kérdezem e

Azért lenne fontos tudnom mert sokáig tancoltam ami egyéni tánc volt és most lenne lehetőségem a versenytáncra...

azt természetesen tudom hogy az sok érintéssel jár(amitől amúgy én rosszul vagyok)

Na de ez??? Random találtam ezt a videót és lesokkolt

Ebben a táncban ez normális hogy ilyen szinten belemarkol a no fenekebe a férfi? És ezt a nőnek tűrnie kell? Vagy itt a férfi volt tiszteletlen?


Ha van ötletetek hol tegyem fel a kérdést akkor megteszem ott, nem találtam jobb kategóriát


[link]


[link]



[link]



dec. 17. 13:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szereted az érintést, akkor a tánc nem a te sportod. Ennyi van a történetben, semmi több.
dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

A videóbók, sem a képekből nem derül ki, hogy ők nem egy pár.


Ha zavar, akkor szólj.. nem kell tűrnöd semmit.

dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nem szeretem de a versenytánccal való erintest el tudnám viselni

Viszont egyszerűen ledöbbentem hogy ilyen van egy hivatalos versenyen, ugyanis ez az volt, egy nemzetközi verseny


Kétlem hogy egy pár lennének de meg ha azok is lennének, ez megengedett a táncsport által hogy feneket markoljon egy férfi verseny/munka közben?

dec. 17. 14:13
 4/40 Lucifer-666 ***** válasza:
19%
De amúgy őszintén mi a baj azzal, ha megfogják a fenekedet? Nem benyúlnak..
dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%

A páros táncok nagy része "előjáték". Kivétel nélkül erotikus. Még akkor is, ha néptáncban száz alsószoknya van a nőn. A latinok alapból túlfűtöttek, és ez a táncaikban is megmutatkozik. A versenytáncban is ehhez vesznek fel szinte semmit nem takaró ruhát a nők.

Keringőzz, akkor a hátadat fogják csak érinteni, meg a kezed.

dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy ne tudnám miről szólnak a latin táncok

Még a simitással sem lenne gondom, pl a tangóban sokszor van, többször láttam

Itt konkrétan fenék markolásról van szó és kicsit szomorú hogy idáig hígult volna a szakma hogy már ez kell, vagy elnézik vagy a pali nem bír magával

Egy nemzetközi versenyen…

Ez megalázó szerintem a női táncosokra…

Csodálkozom hogy nem így látja más külső szemmel

Persze nem validálást akartam, csak számomra ez kb zaklatás kategória…

dec. 17. 15:52
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

Szakma? Mióta? Attól, hogy valaki profi, ebből él, még nem szakma. A bárokban, vagy baletteüggyesekben táncoló tudására sem mondsnám, hogy szakma. Úgy írsz, mint bennfentes. Mégsem tudodd, hogy ez közös munka? Hogy megbeszélik, megkoreografálják?

Az oda nem való dolgok kizárással járhatnak, de jogi következményekkel is.

dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy felettem is írták, náluk ez volt a koreográfia. Ha a nőnek ez zavaró, vagy megalázó lenne, más koreográfia lenne.

Mellesleg kicsit sem megalázó, csak szerinted az. Ilyen elven akkor a pasi is megsértődhetne, amikor a nő a felsőtestéhez simul, vagy végigsimítja azt, ha úgy van a koreográfia. Hogy ez neki mennyire megalázó..

A tánchoz nem lehet ilyen feminista módon állni. A tánc páros művészeti forma. Érted ennek a jelentését? Egyik sem akar többet, és nem is “úgy” nyúlnak egymáshoz. Ez kőkemény munka, és rengeteg gyakorlás van benne.

Neked nem való a tánc, ez ennyiről szól csak, a kérdés túl van lihegve, egyesnek adok igazat.

dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyors mozdulatok vannak, ahhoz erő kell!

Nem elég simogatni, időnként odébb is kell tenni a másikat.

Amúgy nem nyúl bele. De ha neked ez nem tetszik, ne csináld.

Mit szólnál a jégtánchoz, ott még fel is kell emelni néha?

dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

8 ne zavarjon hogy leírtam hogy kiskorom óta táncolok, “úgy beszélsz mint egy bennfentes” táncban az is vagyok


De jó mindegy hagyjuk, itt is csak feszültséget vezetnek le


Láttam már vagy 50 párost mikor egy edző felajánlotta hogy igazoljak at hozza és egyik férfi sem markolt feneket… csak ez az egy

Ráadásul ok magyarok


Őszintén nem tudom milyen koreo része lehet ez. A videón meg jobban látszik a markolas.

Szerintem megalázó, de kinek mi

Látom nektek nem

dec. 17. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!