Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nőknek miért teljesen...

A nőknek miért teljesen természetes dolog hogy bejönnek a férfi mosdóba is ha a női tele van?

Figyelt kérdés

Az se érdekli őket ha a piszoáros résznél választófalak sincsenek, csak jönnek be és kész.


Fordítva meg sikoltozás megy ha egy pasi kerül a női mosdóba, pedig ott nem látni fedetlen nemi szervet csak sminkelő kezet mosó nőket.


dec. 19. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Gyanítják, hogy ott vagy.
dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Honnan az anyámból vontál le ilyen következtetést? :D
dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eszembe se jutna bemenni a férfi mosdóba. Akkor se, amikor a női tele van.
dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
84%
Bemennek? Nekem eszembe se jutna, de a nőiben sem lenne kilométeres sor, ha csak úgy bemennének a férfiba is, nem?
dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet még soha sem láttam, pedig járok rengeteg helyre ahol van nyilvános wc és életembe nem láttam olyat hogy a nők csak úgy besétálnak a férfi mosdóba.

Olyat igen hogy a takarítónő benéz oda és feltölti a szappan adagolót, meg a papír adagolót meg a wc papírt berakja, és esetleg áttörölgeti gyorsan ha épp nincs bent senki.

dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokszor tapasztaltam, ennyi. Sokuk elnézést se kért, csak bejött, miközben én meg álltam ott a piszoárnál a lógó kukival.
dec. 19. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a piszoáros-takarítónős kérdező?
dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz hetes, de takarítónőkkel is megesik a dolog, de az más, neki az a munkája, az kevésbé zavar.
dec. 19. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 # 6 A Sziget idején a Szentendrei úti Auchanban ez teljesen "megszokott".
dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem természetes dolog.

Ha valahol iszonyat sor van a nő wc-nél és nem bírom kivárni, akkor szólok egy férfi ismerősnek, hogy nézzen be a férfi wc-be, hogy ott vannak-e bent. Ha nincsenek, akkor bemegyek, de csak ha sürgős. És közben megkérem ezt a férfi ismerősömet, hogy szóljon, ha jön másik férfi, mert kifelé menet sem szeretném meglátni a piszoárnál.

Szóval nem, egyáltalán nem megszokott.

dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!