Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Telefonáltam, eközben a 26...

Telefonáltam, eközben a 26 éves bátyám párzó hangokat imitált a háttérben, mert viccesnek gondolta.(mintha ő lenne a passzív fél) Mivel nem először fordult elő, zárt ajtónál telefonálok, de ennek ellenére behallatszik. Mégis mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Nem zavarja, hogy munka miatt telefonálok, vagy épp ügyvéddel beszélek. Nekem ez nagyon kellemetlen. Ez csak pár alkalommal fordult elő, de emiatt félek a jelenlétében telefonálni, ez pedig úgy érzem csak jobban készteti erre az egészre. Szerintem neki az az úgymond vicc-faktor, hogy én kiakadok ezen. Egyébként nem fogyatékos, de nem tudom ezt hova tenni.

dec. 21. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
De. Fogyatékos.
dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekagyú tahó.
dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

"Egyébként nem fogyatékos, de nem tudom ezt hova tenni."


10 éves korban esetleg még vicces "csíny" de aki 26 évesen ilyen szellemi szinten van az bizony komoly fejlődési rendellenességnek örvend (magyarul fogyatékos).

dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
De, a leírtak alapján jó eséllyel fogyatékos, csak még nem diagnosztizálták. Tizenpár évesen még normális, hogy ezt viccesnek tartja valaki (abban a korban, amikor a szex még csak egy rettentő misztikus dolog, de a szűz fiúk egymás előtt azon versengenek, hogy ki dug@ott már többet), de 26 évesen itt tartani már inkább szellemi problémát jelent.
dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nyers leszek, elnézést. Normális esetben csak úgy tudom elképzelni, ha valami utolsó kulturálatlan biomassza vagytok, és a srácot nem felnevelték, hanem felnőtt -de ezt elvetem, mert tisztán, érthetően és értelmesen fogalmazol, tehát tényleg lehet valami kis gikszer nála. A szüleiddel beszélnék négy/hatszemközt erről, biztos ők is tapasztaltak már valamit.
dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
"Elnèzèst kèrek a háttèr zajok miatt. A testvèrem èrtelmileg súlyosan akadályozott, és mostanában rászokott hogy nyögdècsel ha telefonálok. Nem tudom irányítani szegènyt. Mèg egyszer elnèzèst"
dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
Az semmi. Én egyutt lakok a tesommal, egesz nap ilyen hajlektalanos tulelos jatekkal jatszik, hiaba kerem nem takarit, allandoan a csalad penzeli, mi etetjuk es nem akar semmit kezdeni magaval. Ha en nem fizetnem a szamlakat mar hajlektalan lenne.
dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen alpári, hülye és tiszteletlen.

26 évesen ennyire futja?

Megértem ha nincs párkapcsolata..

Eléggé értelmetlen egy személy , meg éretlen is..

dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!