Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet kifejleszteni...

Hogy lehet kifejleszteni megkűzdési stratégiákat? Az egyik szülőm(anyám) passzív agresszív a másik meg (apám)agresszív?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól nem akartam agresszív lenni , de emiatt teli vagyok nehezteléssel haraggal elfojtom magamat.

Hogyan tudnék valahogy az agresszív és a passzív agresszív között lenni?

Normálisnak lenni?


2021. okt. 10. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit kell tennem?
2021. okt. 10. 15:21
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek. Én szakembert kértem segítségül.
2021. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És sikerült?
2021. okt. 10. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen! Már nem tartom a kapcsolatot velük, és kifejezetten jól érzem magam. Még van pár ember, távoli rokon aki folyton próbál megszégyenítni, hogy dehát "mégis csak az anyád " de már ez is lepereg. Egy gyereknek nem kötelessége eltűrni bármit is csak azért "mert az anyja/apja" a szülő is tehet olyan, ami fájdalmat okoz a gyereknek. Mindenképpen le kell zárni azt a szakaszt, ha nem is feltétlenül megszakítani a kapcsolatot, de magadban elrendezni azt, hogy te vagy gyerekük és nincs joguk így bánni veled!
2021. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na az szuper gratulálok!:)
2021. okt. 10. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
költözés
2021. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Menekülj tölük amint lehet.
2021. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!