Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem irritálnak állandóa...

Csak engem irritálnak állandóan azok a lányok akik azért hallgatnak csak egy előadót mert jól néz ki?

Figyelt kérdés

pl Justin Bieber: (1) Semmi férfias nincs benne b*zis a hangja (2)Azért van csak sok pénze mert jól néz ki...


Ne kérek olyan válaszokat hogy : "fúúúj te csak irígykedsz justin-ra ő a legjobb! és tényleg tehetséges"


2010. okt. 24. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ki az a justin bieber? Én még sosem halottam róla. 28/F
2010. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 tessék itt egy "csodálatos" száma ( ami mellesleg a youtube jelenlegi legnézetebb videója )
2010. okt. 24. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mér' ez a girhes kölyök jól néz ki?
2010. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem irritálnak, inkább sajnálom őket, mint általában azokat, akik csupán divatból hallgatnak valamit, nem pedig azért, mert ezáltal lelkileg, szellemileg gazdagabbak legyenek, vagy valamilyen zenei élményt nyerjenek.
2010. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát én is inkább szánom őket, egyébként elég szegényes lehet a lelkiviláguk. Mellesleg azt sem tudom,ki a retek az a jutsin bieber...:D 21/L
2010. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a youtube legnézettebb videója? Jesszus, szégyenlem, hogy ember vagyok...
2010. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kösz a linket, eddig lusta voltam rákeresni, most végre megtudtam, ki az a Justin Bieber. :) Mondjuk szte, tök természetes, hogy nincs benne semmi férfias és hogy ilyen magas hangja van - hány éves, 15? Egyébként nekem az ilyenek mindig bejöttek, kislányként a 15 évesek, felnőtt fejjel mostmár inkább az idősebbek. És hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha bejön külsőre, megnézed 20x a videót, és bármilyen rossz is, annyit hallgatod, hogy megszereted. Meg ha olyan kis cukimuki fiú, akkor fel sem tűnik, hogy egyébként a zene mekkora sz@r.
2010. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Phoney ***** válasza:
Jóhát nem mindenkit érdekel igazából a zene, szóval az előadó meg klipek alapján fog "zenét hallgatni" .. :)
2010. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény srác hamar rá fog jönni, hogy a sztárság múlandó, és nagy mázli kell majd hozzá, hogy elkerülje a drogos, elfelejtett tinibálványok sorsát. Azokat kéne megbüntetni, akik felhasználják ezeket a gyerekeket a profitszerzés érdekében. MI lesz legközelebb? Ovisokat avatunk szexikonná? Komolyan mondom... Pedig nem vagyok öreg, de ez még nekem is röhejes...vagy inkább siralmas.


22/L

2010. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Meghát a többieknek is, de neki főleg.


Amúgy szerintem a legtöbb kislánynak túl kell ezen esnie, hogy valami sokat támadott szärért rajong. Én is odavoltam a Tokio Hotelért 12 évesen...

2010. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!