Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másokat is irritálnak az Örs...

Másokat is irritálnak az Örs Vezér terén lejmoló részeg idióta punkok?

Figyelt kérdés
Szánalmas, suliba gondolom nem járnak, max aludni, dolgozni meg nem dolgoznak. Vagy anyuci-apuci eltartja őket? Röhelyesek.
2009. okt. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
78%
röheJesek
2009. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
előfordul, bocs.
2009. okt. 25. 15:48
 3/62 anonim válasza:
10%
Előfordúl!
2009. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
85%
Nem, kedves második. Azt bizony rövid u-val írjuk. A kérdező írta jól.
2009. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
hjah, mostantól kérhetem, hogy ne offoljatok?
2009. okt. 25. 15:56
 6/62 anonim ***** válasza:
57%

Én ezért utálom a pankokat pont. Mind játsza a nagy munkásosztályt, bla bla, közbe meg szülei eltartják, elkényeztetett suhancok, jódolgukban nem tudnak mit csinálni. A hülye anarchista/kommunista nézeteikről meg inkább hadd ne is beszéljek.

Ja, tudom, most jön az a szöveg h "deapankok nemis komcsik", stb., oké, elismerem hogy vannak nem komcsi pankok, de valamilyen szinten mindegyik anarchista (ami meglátszik a hülye ruháikon, meg a hülye tarajukon is), és az anarchizmus nem egyeztethető össze semmiféle nemzeti érzülettel, de még csak egy polgári értékrenddel sem.

Pár atompunk most úgyis beolt h neten keresztül jól elver, ha-ha, szóval offoljatok csak kockawarriorok

2009. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem erőszakosan tarhál valaki, hanem megérti, ha nincs, akkor végülis nem irritál.


Mondjuk szerintem megalázó a tarhálás, nem valami méltóságteljes viselkedés. És sokan akkor is csinálják, ha amúgy nem szegények. Meg a "hiénázást", ami másik punkokra jellemző viselkedés (nem mindegyikre!) Éttermekben, kajáldákban maradék megevése. Fú de undorító. Volt már, hogy inkább odaadtam a rizst, amihez hozzá se nyúltam, csak ne csinálják ezt. De úgy vettem észre, nem arról van szó, hogy nem kap otthon kaját, hanem így akarnak pukkasztani... Pedig az emberekből így nem azt váltják ki, hogy hú de menők, hanem inkább azt, hogy hú de undorítók. Voltak punk haverjaim régen, ők meg azt mondták, az egyik punk elv, hogy "soha ne hagyd, hogy megalázzanak". De soha nem tudták elmagyarázni, hogy akkor a tarhálás, hiénázás, padon alvás hogy nem megalázó?


Nem tudom miért, a fiatalabbak azt hiszik, ezek vagány dolgok? Cigit szoktam adni, ha jó kedvemben vagyok, meg fesztiválon egyszer adtam nekik kenyeret-májkrémet, mert nekünk nagyon sok volt, illetve ha van saját pohara, öntök át az italomból - de pénzt soha nem adok.

2009. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
5%
már bocsi kedves 3. de az 'előfordul' hosszú ú-val írják!
2009. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Kommunizmus: ez a Pi.Csa részéről is csak egy póz, a rendszerváltás politikájára adott ironikus reakció. Sokan erre nem jönnek rá, néhány punk sem. Ez kb. az, hogy ordítja a CPG szöveget, hogy "Erdős Péter a k... anyád" - aztán azt se tudja, ki az az E.P. De ez is a ő dolga.


Anarchizmus: sajnos csak 1-2 olyan punkkal találkoztam, aki valóban utána is olvasott a dolgoknak, nem csak bekarikázott "A" betűket firkálgat. Egyik punk azt mondta nekem, hoyg minidg a rendszer ellen kell lázadni - hát ez fordított konformizmus.

De szeretném megérteni, hogyan gondolkodnak. Szerintem tisztelni kell egymás világlátását, ha valakinek van véleménye, és tiszteli az enyémet, szívesen elbeszélgetek vele, akármit képvisel.

2009. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
52%

"sajnos csak 1-2 olyan punkkal találkoztam, aki valóban utána is olvasott a dolgoknak, nem csak bekarikázott "A" betűket firkálgat."


Igen, ezt hívják úgy hogy emberi intelligencia, hogy aminek nem vagyok tisztában a jelentésével, annak a jelképét nem firkálgatom mindenhová. Ebből is látszik hogy tajhülyék.

2009. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!