Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy vélekedtek a járványok...

Hogy vélekedtek a járványok óta kirakott kézfertőtlenítőkről?

Figyelt kérdés

Pozitívum? Negatívum?

Személy szerint nekem tetszik hogy nagyobb bevásárlóközpontokban ki van rakva főleg az ételudvarnál, jó ha evés előtt fertőtlenítik az emberek a kezüket, ha esetleg túl lusták vagy nem akarnának menni a mosdóig (főleg ha fizetős). Mondjuk nem látnám hogy sokan használnák... Üzletekben ahol van bevásárlókocsi, ott is hasznos ha van, mert le tudom fertőtleníteni a kart amit mindenki fogdos.


Visszagondolva nem is értem hogy ez a járvány előtt miért nem volt így, miért nem voltak kint kézfertőtlenítők? Erre nincs az embereknek igénye?



febr. 20. 21:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
Elvárt, csak nem kötelezően. Ez kb. ugyanaz, mint hogy kérjük töröljön lábat, kérjük csukja be az ajtót, kopogjon/ne kopogjon stb. Nem életszerű, hogy szankciókhoz kötnék ha megszegi valaki, de az elvárás meg van fogalmazva.
febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Na jó, de azért vesd már össze a 2020-as és '21-es helyzettel! Akkor, ha nem fertőtlenítettél, csakugyan kirúgással fenyegethettek, illetve vásárlóként, páciensként ki lehettél tessékelve helyekről. Most meg már semmi ilyen nincs.
febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
miért lenne rá az embereknek igénye? már ha éppen nem kerülnek hisztérikus állapotba, mert a tévében a megfázással riogatnak... sose használtam, mindenféle büdös pacsmagolásokkal van feltöltve, kiszárítja a kezem, folyamatos stressz volt amíg a hiszti alatt mellettem használták is, hogy rá ne folyjon cipőmre-kabátomra, féltem kiviszi a színét vagy bántja a bőrt... ha koszos a kezem, megmosom, ha nem tudom megmosni, a kézmosó kendőmet használom, abban tudom mi van, ha meg nem koszos a kezem, nem kell megmosni. azért ne rettegjünk már túlzottan, nem visz el a lepra, csak mrt valaki más is hozzányúlt egy tárgyhoz előtted...
febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
13: Az a vicc, hogy én kifejezetten kényszeresen kerülöm bárminek az érintését, és mosok kezet minden után, de még így is inkább választok egy ideiglenesen minimálisan fertőző kezet, mint ennek a hülyeségnek a használatát.
febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!