Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most, hogyhogy lehet kapni...

Most, hogyhogy lehet kapni kézfertőtlenítőket?

Figyelt kérdés

Március elején, amikor rémhírterjesztést jelentettek be, akkor az egész városban, sem gyógyszertárban, sem boltokban nem lehetett kapni, aztán hosszú ideig üresek voltak a polcok, majd április közepétől voltak már a boltok polcain ilyenek, azóta van. Most hiába rémítik megint a népet, hogy most van a második hullám, jujj 500-an betegednek blmeg naponta, hatalmas a baj, most lehet kapni mindenhol kézfertőtlenítőket, igencsak széles a választék.


Most, hogyhogy lehet kapni, nem kapkodják el? Ez miért van?


Pedig most nagyobb a baj mint ugye márciusba.



2020. szept. 10. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor felvásárlók most már vírustagadók.
2020. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Rem egyszeru, akkor adott optimalis keszletszint volt a boltokban, adott mennyisegu allando beszerzessel.

A kereslet novekedese miatt noveltek a beszerezendo mennyiseget es optimalis keszletszint nagysagat.

2020. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó cég atallt akkor fertotlenitoszer gyartasara, igy most már mi is itthon, Magyarországon gyártjuk pont azért, hogy ne fogyjunk ki belőle.
2020. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja,amit első ir.

Meg nekik el se fogyott még...van 10 evre valo.


Nekem is csak azert volt tavasszal, mert volt itthon, elotte is hasznaltam, ha nem volr nálam, vettem...400 ftos picit...eddig se szerettem a belenyulkalos peksutiket, latva ezt a higieniat, plane....

2020. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont mindenütt csak géles kézfertőtlenítő van, fujósat, alkoholost sehol nem találok, ami a tárgyakra, Pl mobil telefonra, és egyéb tárgyakra jó lenne, az tavasszal volt és most nincs.
2020. szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van pedig olyan is. Spray. Valami "Brado" a neve.
2020. szept. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!