Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pesten milyen a ferfi edzőterm...

Pesten milyen a ferfi edzőtermi,uszodai öltözők? Milyen közös zuhanyzó? Válaszfalas, függönyös, válaszfal nélküli nyitott? gatyában vagy meztelen tusolnak? Kort, és nemet is írj?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:53
 1/2 anonim válasza:
a legtobb oltozo elegge kicsi helyseg es keves az ulo lehetoseg tehat mindenki állva, kapkodva oltozik at mert nem igazan van hely. a tusolokat nem figyeltem mert tobb terembe is jarok de altalaban vagy nagyon keves (2-3) tusolo van, vagy tobb is, de kb minden teremben mas, voltam olyan helyen is ahol a tusolo kb egy kor alaku szoba, nyitott ter es korbe vannak a tusolok, semmi elvalasztas vagy takaras nincs, de ahova most jarok ott vannak ilyen elvalaszto falak. nem szoktam nagyon figyelni de a legtobb ember tusol es utana meztelenul besetal az oltozobe, ugy tunik hogy ez elfogadhato es normalis.
ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy látom, Magyarországon a válaszfalas, de függöny nélküli zuhanyozóból van a legtöbb. Külföldön sok a válaszfal nélküli egyterű is.
ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!