Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek az egyik legjobb...

Mit vegyek az egyik legjobb barátnőm 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve nem láttuk már egymást,holnap pedig a szüleivel és baráti társasággal vacsorára vagyunk hivatalosak,majd egy buliba. Már vettem valamit,de túl kis dolognak tartom..nem akarok úgy beállítani. Ötletek?
2010. okt. 29. 10:03
 1/2 anonim válasza:
pl ha szeret fözni akkor konyhai eszközt vagy mozijegyet egy jo filmre ajándékutalványt vagy csinálj neki eg yjo nagy magalapatésbulit hivd meg az összes barátját
2010. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy náluk lesz a buli alapból, meg a vacsora,és utána indulunk a városba. Szeret főzni, de még nem komolyan..szóval az utalvány egész jó ötlet, csak nekem mégis olyan személytelen..eddig egy köldökpiercinget vettem neki. (Van neki alapból és szereti őket nagyon) Csak ezt így olyan kevésnek tartom. Azért nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2010. okt. 29. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!