Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tegez engem mindenki?

Miért tegez engem mindenki?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és szinte bárhova megyek, tegeznek. kórházban, boltokban stb. Nem nézek ki 26 évesnek, de aszerint öltözködök és a viselkedésem is olyan. Veletek is előfordult ez?

máj. 22. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez tűnik fel jobban, de a kérdés, hogy magát zavarja-e.
máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek tegeződni (kortól és nemtől függetlenül), de csakis kölcsönös alapon. De néha bizonytalan vagyok abban, hogy ha nálam idősebbek tegeznek, akkor vosszategezhetek-e.


Amúgy meg a kérdésre a válasz: azért, mert ez a divat, és azért, mert a fiatalokat általában tegezni szokták (és a legtöbb fiatalnak jól is esik a tegezés, sokkal természetesebb nekik, főleg kölcsönös alapon).

máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ABORG válasza:
100%

es miert baj ez nem ertem

ilyen ertelmetlen kerdest feltenni itt nem tul 26 eves

inkabb 16

máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

43 éves vagyok. Mindenki pofántegez, ami zavar. 😕 Mert tiszteletlenül teszik.


20 évesen, amikor még dohányoztam, mentem cigarettát venni, kérték a személyit. Pedig az nem most volt... Ugyanott és mindig. Nem hitték el. Egyik alkalommal "véletlen" arra járt két rendőr és igazoltattak. Felmondatták velem az adataimat.


25 éves koromban csenget a postás (nekem hozott hivatalos levelet) "Hello, szüleid itthon vannak?"


31 évesen, 8 hónapos várandósan meghirdettem egy hűtőt, hogy ingyen el lehet vinni. Jön érte két férfi (apa és fia), nem bírják. Odaszól apa a fiábak felém bökve "majd ő segít"...


De legalább ne lennének bunkók!

máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!