Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idegesítő szokás az, ha...

Idegesítő szokás az, ha valaki belekezd valamibe, de aztán nem fejezi be? Tehát, ha valaki nem fejezi be a mondanivalóját, csupán felcsigázza a másik fél érdeklődését?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy vannak olyan esetek amikor belekezdünk valamibe,de aztán nem tartjuk annyira fontosnak,hogy befejezzük,vagy amint kimondjuk eszünkbe jut a "megoldás" és tullépünk rajta.
2010. nov. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, de valaki élvezi, ha csinálhatja, direkt, hogy más összezavarodjon. Pl sokan csinálják ezt csajoknál, hogy odamennek és fel akarják szedni, megy is minden rendesen, majd másnap már nem hajtanak rá, hanem megvárják hogy a csaj jelentkezzen...
2010. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem egésszen erre a csajozásra értettem,hanem arra,hogy van aki azt hiszi,hogy,ha rákérdezek valamire vagy elkezdek mesélni valamit azt szándékosan nem fejezem be,hogy ezzel idegesítsem.
2010. nov. 11. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy idegesito, de illemtelen is. Egyebkent vannak ilyen emberek akik direkt csinaljak, hogy ok legyenek a kozpontban.
2010. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem ez kifejezetten idegesít, nem szeretek ilyen emberekkel beszélgetni.

"És a lényeg?" szoktam ilyenkor kérdezni. Ha továbbra is mellébeszél, és nem böki ki, hogy miért kezdett a sztorijába, nem várok a csattanóra, akkor ott ette meg a fene, tartsa meg magának. "jól van akkor, ezt is megbeszéltük" mondom ilyenkor kicsit gúnyosan. :P

2010. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez idegesítő tud lenni. De az ilyeneket meg lehet szivatni: Kitalálsz egy történetet, amelyik baromi érdekesen kezdődik, felcsigázod az érdeklődését, majd amikor már nagyon várja a folytatást, akkor a történetetet iszonyat lapos megoldással fejezed be.

Pl. Elmentünk disznótorra, de a kocsink aksija lerobbant a nagy hóban. Hívtuk az autómentőt, de az meg egy baleset miatt elakadt. Később a rendőrség lezárta abból az irányból az utat éjszakára. Mi meg ott bent ültünk a lerobbant kocsiban, ahol fűtés sem volt, reggelig biztosan megfagytunk volna.


Na és mi történt.


Végül csak hazaértünk, hát itt vagyok, nem?

Na ezekután biztosan elkezd kérdezősködni, de belőled harapófogóval kelljen mindent kihúzni!

2012. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!