Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tisztázzam ezt a...

Hogyan tisztázzam ezt a félreértést? Egy összejövetelen találkoztam valakivel akit letegeztem mivel 30nak sem néztem,és nagyon fiatalos az illetö.

Figyelt kérdés
Màsnap megtudtam,h.az egyik volt osztàlytàrsam anyukàja az.hogy tudnàm tisztàzni mert most igy màr elèg necces a tegezès az èn szempontombòl...
2009. jan. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen. Megmondod az illetőnek, hogy "Elnézését kérem, de a valóban fiatalos megjelenése miatt harminc körülinek hittem, ezért tegeztem, és csak most tudtam meg, hogy tévedtem a valós korát illetően. Természetesen nem akartam tiszteletlen lenni, kérem, bocsásson meg."


Lévén nő, egyrészt örülni is fog annak, hogy fiatalnak nézted, másrészt pedig elég nagy a valószínűsége, hogy "nem tesz semmit, nyugodtan tegezz ezután is" lesz a válasz, vagy valami hasonló. :)

2009. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

"... nagy a valószínűsége, hogy "nem tesz semmit, nyugodtan tegezz ezután is" lesz a válasz, vagy valami hasonló."

Vagy az, hogy suck my left nut, bitch!

2009. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló: értelmes ember vagy, komolyan. Ha már idegen nyelven trágárkodsz, legalább tudd, hogy mit jelent, és értelmesen használd, mert egy nő esetében a "nut"-nak az égvilágon semmi relevanciája nincs, főleg, ha a kérdező meg férfi.
2009. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi az a relevancia és fordítsátok már le azt a káromkodást is légyszi!én kozel 50 vagyok és no, és mikor letegez egy 15 éves kis srác még annak is nagyon orulok.mindjárt jobban hangzik ,mint a néni. szerintem is csak orulhetett neki
2009. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

/OFF

A Relevancia a a tárgyhoz tartozóságot jelöli, hogy mennyire idevágó, fontos, lényeges.

Az angol mondat szabadfordítása pedig: "Szopjad a bal mogyorómat, szuka!" Persze durvább verziók elképzelhetőek...

ON/


Szerintem sem baj, ha akkor nem jelezte, akkor ő sem csinált belőle problémát, valószínűleg tetszett neki a dolog. Egyébként kommunikációs problémának kommunikációs megoldása van: beszélj! :) Mondd el neki, ahogy az első válaszadó írta, és hidd el, semmi baj nem lesz belőle!

2009. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jártam már így. Sajnos én már letegezett korban vagyok, de nagyon örültem neki, és másnap 30-nak sem kinézően mosolyogtam a világba. Az élet apró örömei..:-) Amit egy letegezés tud okozni. Úgyhogy ne aggódj, ha normális az illető, ő is mosolygott! Nem szemtelen voltál: nem látszunk 30-nak sem, ez tény :-)))))) Ez ilyen életkorban már öröm. Engem nyugodtan tegezz, ha nem találsz 30-nak!
2009. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!