Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha holnaptól bevezetnék kötelezően a csadort és a teljes arcot eltakaró fátylat? Hogy hívnátok fel magatokra a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén leszarnám.Biztos nem viselnék csadort.Nekem senki nem mondja meg hogy mit viseljek.
2010. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Az gáz lenne.

A szemeimmel fel tudnám magamra hívni a figyelmet.Általában az tűnik fel először az embereknek rajtam.

2010. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Ennek szerencsére nagyon kicsi az esélye. Én nem tudnék elviselni semmit a fejemen, úgyhogy inkább elköltöznék egy olyan országba, ahol ez nem kötelező.

DE ha mégsem, akkor meg testbeszéddel, lágy kecses járással, és a szemeimmel kacérkodnék.

2010. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Fú de nagy rossz lenne :D


Am nemhinném h a nem muszlim vallású emberekre ráerőltetnék..

2010. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Elsö: "Őszintén leszarnám.Biztos nem viselnék csadort.Nekem senki nem mondja meg hogy mit viseljek."


Tudod, ha ezt tényleg bevezetnék, akkor nem hiszem, hogy ugyanilyen nagy lenne a szád. Ugyanis ahol ez KÖTELEZÖ, ott akik nem ennek megfelelöen öltöznek, azokat minden elözetes magyarázkodás nélkül elöször összeverik és utána bebörtönzik. Szóval jobb, ha elöször elgondolkozol ezen, és nem jár a szád.

2010. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Én sehogy, eddig sem különösebben foglalkoztam a témával. Különben aki belém szeretett eddig, annál mindig fontos szempont volt, hogy nagyon tájékozott vagyok, és jó beszélgetőpartner, hogy tőlem mindig lehet tanulni. Ezt nem takarja el a csador.

Különben meg attól, hogy az ember eltakarja az arcát, öltözhet kihívóan, mély dekoltázs, miniszoknya :)

2010. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé zavarna, mert nem látnék normálisan, meg nyáron melegem lenne. De mivel nem szoktam az utcán ismerkedni, ilyen tekintetben nem érdekelne.
2010. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
De hidd el hogy járna.Azt sem érdekelne, hogy ha össze vernek.Akkor is kiállok a nők jogaiért.
2010. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Jajj de nagy a szád :D Azér miután jól megvernek és öt férfi megerőszakolt, és rájössz h nem hogy a nők jogaiért nem tudsz kiállni, de perpill a saját testeddel sem te irányítod h mi történik, örömmel vennéd fel azt a csadort :D
2010. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez a baj!!!Hogy inkább meghunyászkodtok minthogy kiálljatok magatokért.Ezért vannak még nagyon sok országban elnyomva a nők.Én nem fogok egyetlen egy férfira sem felnézni, egyenrangú felek vagyunk.Majd ha egy férfi visel csadort akkor én is.
2010. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!