Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj manapság, ha valaki...

Miért baj manapság, ha valaki konfliktuskerülő?

Figyelt kérdés
Napjainkban lenézik az olyan embert,aki nem verekszik,nem köt bele másokba. Még a nőknek is jobban kell az ilyen.
2010. nov. 24. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki verekszik és másokba beleköt az prmitiv. Primitiv férfiak csak a primitiv nőknek kellenek.

Viszont ha valakivel nem lehet élterlemesen megbeszélni a problémákat,mert úgy reagál hogy "majd holnap",vagy hátat fordit,elmegy otthonról az konfliktuskerülönek mondható,és ezt a normális emberek nem szeretik.

2010. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért baj,ha valaki elkerüli a konfliktust. Szerintem ez nem bűn. Épp ellenkezőleg! Bár ez az én véleményem.
2010. nov. 24. 13:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Én pl azért nem szeretem,mert ez egy menekülő magatartás,a problémák szőnyeg alá söprése. Most képzeld el,ha a te párod ilyen lenne például,hogy meg akarsz vele beszélni valamit és egyszerüen elmegy otthonról. Vagy valami zavr van a kapcoslatotokban,és ahelyett,hogy értelmes felnőtt ember módjára leül veled megbeszélni mindig kibúvokat keres,hirtelen dolga akad,bezárkózik a fürdőbe,vagy úgy tesz mintha meg sem hallaná.

Nehezen tudom elképzelni,hogy téged ez nem zavarna.

2010. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bocs,rosszul foglamaztam meg a kérdést. A konfliktust ez esetben úgy értem,hogy a verekedés helyett inkább a gyors távozást választja valaki.
2010. nov. 24. 14:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj,értelmes ember nem megy bele fölöslegesen verekedésbe.az első válaszolónak igaza van,akinek ilyen férfi kell,az egy suttyó primitív nő.
2010. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Azért kell a nőknek a verekedő típusú férfi, mert ő az aki megtesz mindent azért, hogy megkapja amit akar. Én férfiként ugyan még nem verekedtem meg semmiért (nem volt rá szükség :D ), de ha valami kell nekem, akkor vállalom érte konfliktust.


A kötekedős más téma, az meg azt fejezheti ki hogy a férfi nem fél a másiktól. A bátorság megint elég vonzó tulajdonság, talán nem meglepő módon.


Persze szóban a lányok azt mondják, hogy neki nem kell verekedős, meg bunkó paraszt fiú, de a génjeik, ösztöneik mást hordoznak. Igenis akaratlanul vonzódnak az olyan férfihoz, aki nincs alárendelve a szokásoknak, az etikettnek, és igenis vonzónak találják ha egy férfi verekszik a céljáért, nem pedig elkerüli konfliktust, lemondva a célról...De mondom, szóban ezt nem minden lány vallja be, mert a logikus eszük mást mond, de az érzéseiket az ösztöneik irányítják, nem az eszük :)

2010. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

például ezért:

[link]


Egyébként a "nem verekszik, nem köt bele másokba" és a "konfliktuskerülő" nem ugyan az! Nem kell, hogy agresszív legyél és kötekedős, de ha nem tudsz kiállni magadért és nem véded ki a támadásokat, azzal magadnak ártasz!

2010. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eddig is jól megvoltam így,ezután is.
2010. dec. 6. 14:16
 9/20 anonim ***** válasza:

És elég nőt kapsz a mostani stílusoddal, kérdező?

Ha igen, akkor minden rendben :)

2010. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem kapok. Mondjuk,nem is erőltetem a dolgot.
2010. dec. 7. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!