Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról, hogy...

Tinker Bell kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy alig 4 éves gyerekeket küldenek szépségversenyre?

Figyelt kérdés

Éppen most nézem a travel & living-en, hogy Amerikában milyen elvetemült szülők léteznek!


Nektek mi a véleményetek arról, hogy 3-4 éves kortól sminkben, estélyiben mutogatják az elkényeztetett lányaikat ezek a nők (mert ezek nem anyák szerintem)?


2010. dec. 16. 15:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*megvalósíttatni
2010. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam nézni, és mint olyat a szépség, de inkább a tehetség versenyt jó dolognak tartom, hiszen, sok kisgyerek kifejezetten élvezi (főleg a fiúk). De a mű dolgokat egy-18éves kislányon nem viselem el (paróka, műfog,smink, műszempilla, műkörmök, barnítás, nőies menés és tánc, stb). Önbizalmat biztos ad, hiszen mindenki kap valami díjat, de a természetes gyerekeket kellene díjazni, nem a ruhát, meg a fél méteres parókát.

Egyszer az egyik részben rossz versenyzőt hoztak ki győztesnek, a legpuccosabbat, aztán felhívták(pár nap múlva)az igazi győztest aki, egy édes természetes kinézetű kislány volt, és semmi felhajtás nélkül átadták neki a díjat. Szerintem nem volt véletlen a dolog.

2010. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind mar a baby-showknal kezdodik.
2010. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus amerikaiak.
2010. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs a gyerek szépségversenyekkel!

VISZONT...

Ami ott szokott lenni (néha nézem énis), az egy borzalom, és büntetném! Úgy néznek ki szerencsétlen gyerekek, mintha törpe felnőtek lennének. Miért nem lehet igazi gyerek szépségverseny?! Oké, legyen egy normális haja (csak a gyerekhez mérten, és semmi mű dolog benne), és az igazi arca! Szerintem egy őszinte baba arcnál a kifejezésével együtt nincs szebb! (és nem vagyok pedo!)

2010. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy páran meg fognak ezért kövezni, de szerintem nem csak azzal van a baj, hogy hogyan öltöztetik őket fel, hanem hogy egyáltalán léteznek ilyen műsorok. Azzal nincs probléma, ha megdicséred a gyereket, mert szépen rajzol, énekel és ügyes dolgokat csinál. Na, de hogy ország világ elé kiállítani, és mindenki őt ünnepelje, hogy milyen szép? Azért a gyerek semmit nem tett meg. A szülő otthon nyugodtan dicsérheti a szépségéért, persze, ki nem teszi. De ha egy ilyen kaliberű versenyt megnyer, akkor aztán úgy elszáll magától... Ilyen fiatalon az ember még nem tud megbírkózni a népszerűséggel, főleg, hogy nem tett érte semmit, csak "van", és ezért díjat kap. Az ilyen gyerekekből lesznek általában elkényeztetett p*csák, akik rohadtul hozzá vannak szokva, hogy mindenki szereti őket és mindent megkapnak. A gyerekeket inkább arra kéne rászoktatni, hogy önállóan, munkával érjenek el díjakat, eredményeket. Az a siker, nem ez. Ez csak az anyukának siker.


...és akik nem nyerik meg? Azokkal mi lesz? Azok fognak hisztizni, bőgni, de ha nem is ilyen akaratos a gyerek, minimum sz*rul fogja magát érezni. Annyit fog belőle felfogni, hogy ő nem volt elég szép, nem volt elég aranyos stb. (független attól, hogy a felnőttek mit mondanak neki).

2010. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
én a life networko n néztem a tipegők a kifuton című sorozatot azt volt olyan bennne hogy a gyerek hányt meg fájt a hasa és mondta hogy nem akar menni de az anyja azt mmondta neki hogy én nem dolgozok apád nem dolgozik itt te dolgozol és a kenyeet meg kell keresni ...akkkor is ha fáj
2010. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szánalmas, az biztos! Tudnék kedves szavakat mondani az ilyen szülőknek!
2010. dec. 30. 14:35
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

kihagytad a magassarkút...

ezeknek a kicsiknek, ha nagy guminővé nőnek, már csak azért is kés alá kell feküdniük, hogy kijavítsák a deformációkat.

2011. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!