Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idén Halloweenkor milyen...

Idén Halloweenkor milyen jelmezbe öltöztetitek a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tavaly vettünk a gyerekeknek egész jó jelmezeket a tescoban úgy döntöttünk mivel nincs sok felesleges pénzünk, nem veszünk újakat idén szellemjáráskor is abban lesznek.


[link]


2010. okt. 14. 00:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Magyarországon van Halloween?
2010. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%

MAGYARORSZÁGON NINCS ILYEN ÜNNEP!!

Csak primitív emberek utánoznak minden sz@rt, amit a TV-ben látnak.

2010. okt. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sincs ilyen ünnep nálunk. Ha viszont nagyon akarod, húzz egy tököt a gyereked fejére.
2010. okt. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Én mindenképpen jól felöltöztetném, nehogy megfázzon szegényke amikor mentek a temetőbe gyertyát gyújtani a szeretteitekért.
2010. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Halottak napján megemlékezünk, nem szellemeket űzünk, mint Amerikában... Itt nincs ilyen ünnep. Szomorú, hogy egyesek ezt elfelejtik, és a "NYUGATOT" majmolják...
2010. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

Maskarába biztosan nem. Magyarországon nem ünneplünk amerikai ünnepet. Főként nem a meghalt szeretteink ünnepén!

Nagyon szánalmas a lelkivilága annak,aki ilyenkor mulatozik. Arra ott van a farsang ünnepe,de nem a halottak napja!

2010. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Jelmezbe nálunk farsangkor szokás öltöztetni a gyereket. Te milyen országban élsz?
2010. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Mivel itt nem ünnepeljük,semmibe...
2010. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én örülök ha kitalálom idén minek öltözzünk be. :)
2010. okt. 14. 08:57
 10/30 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek, már az óvodában is van olyan, hogy Halloween-nap, itt egy kommentár erről.'A gyerek örökölt egy királylányjelmezt a szomszédból, de arra gondoltam, legyen inkább tünder(oviban van Halloween -nap), most majd szárnyat kell valahogy alkotnom, ha haza-visszaértunk, meg kis bojtos antennákat a fejére.':D
2010. okt. 14. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!