Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van még valaki, aki nem...

Van még valaki, aki nem ünnepli a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én egyedül élek,nem vettem fát.A családunk (külön élnek a szülők) se ragaszkodik ajándékozáshoz,mindig megvesszük,amire szükségünk van.

Semmi dekoráció nincs a lakásomban.

Még nem mondtam el másoknak,hogy ne botránkozzanak meg.

DE van még ilyen,akit hasonlóan nem érdekel?? :$


2010. dec. 22. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vok,de ezt nem szabad ám reklámoznunk ,mert a sok másképp gondolkodó (akiknek családjuk van)rögtön ránk mondják ,hogy fújj, meg gyagyás,meg nem is ember az ilyen ,stb.
2010. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,pedig csak arról (is) van szó,hogy így egyedül..nagyon nincs hangulata.
2010. dec. 22. 07:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk mar tobb eve nincs megunnepelve sem a karacsony, sem a szilveszter, de mint kiderult, tobb ismerosom sem tartja ezt az unnepet.

Az emberek tobbsege ma mar "betegesen" kovet egyfajta emberi szokast, de ez mar nem az igazi karacsony unnepleserol szol szerintem.

2010. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne törődjél te senkivel se, ha egyedül élnék, én se csinálnék semmi felhajtást; amit ki nem állhatok az az, hogy ilyenkor megy a jópofizás mindenki körében, év közben meg le se sz*rják egymást az emberek...
2010. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is csak a családom miatt ünneplem...hülyeség ez az egész..."szeretet ünnepe" pff..minek kell annak külön nap? Normál esetben minden nap "ünnepelni" kellene, nem?


De van egy osztálytársam akinek az egész családja nem tart meg semmilyen ünnepet. Se szülinap, se névnap, se karácsony se semmi.:)

2010. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ünneplem, de csak a család miatt, amúgy pogány vallású vagyok és Yule-t tartok... na, ez az, amit nem szabad reklámozni, mert nem egyszerűen hülyének nézik az embert...
2010. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én sem ünneplem. nem vagyok keresztény érzelmű, a felhajtást meg feleslegesnek tartom. ha ünnepelnék valamit, legfeljebb valami napforduló-ünnepet látnék szívesen ebben az időben, mint a kedves előttem lévő hozzászóló.
2010. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk a tesómmal. Nincs senkink, se barátok se család. Ateista vagyok és utálom az ünnepeket. És egyre inkább a karácsonyozókat is. Śzánalmas kínlódás az, amit művelnek ilyenkor az emberek. Ami meg szilveszterkor megy azt még jobban utálom. Néha olyan, mintha rám dőlne a ház a sok bunkó ki*aszott petárdától. Karácsonykor legalább csendben vannak. 30/f
2010. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Elég baj az, ha szégyelni kell, ha valaki nem megy a birka csorda után.
2010. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, hogy baj, egyszer-kétszer meg is említettem, hogy én Yule-t ünneplek...ha tudod, milyen amikor hülyének néznek - hát pont úgy éreztem magam.
2010. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!