Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Utálom a nyarat, már most...

Utálom a nyarat, már most várom a karácsonyt. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés

Eddig állandóan a nyáron járt az agyam, mindig nyarat akartam, utáltam a hideg zord időt. Most meg hirtelen akkorát fordultam ilyen téren, hogy nem ismerek magamra..Állandóan azt szeretném ha be lenne borulva, ha jönne már a tél és vele a karácsony, nem érzem annyira jól magam ha süt a nap:S


Mi történt velem?Más is van így?


20L


2011. júl. 30. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a karácsonyt várom, hanem a zord, hideg időt, hiszen az kiszámítható, de állítólag ez is illik hozzám.
2011. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is utáltam a nyarat. A kedvencem az ősz, de a tél is jó. Ez van, majd csak eljön az az idő is :)
2011. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a nyarat, főleg a városban. Viszont a borús, őszi, téli időt nagyon szeretem. :)
2011. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát megkaptátok. A nyár dacára éppen borús, hideg, zord idő van. Nem kell ehhez karácsony.
2011. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy vagyok vele, hogy mikor már kezd elmúlni Karácsony és jön a latyakos, sáros idő akkor már azt várom, hogy végre legyen már tavasz meg jó idő. De most nyáron mikor már kezd elmúlni a nagy meleg, most már azt várom, hogy legyen már tél, Karácsony, meg sok hó.

Szóval most megint várom, hogy télikabátot hordhassak meg csizmát, sálat.. Mondjuk amilyen hideg volt tavaly, lehet nem lesz olyan jó megint és hamarabb fogom várni, hogy jó idő legyen újra.:D

2011. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Én meg azt várom hogy végre legyen tényleg nyár..
2011. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ehhez valamennyire depisnek kell lenni. Én nem tudom elviselni ezt a zord időt, rossz a kedvem ilyenkor.
2011. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, de én alapból mindig utáltam a nyarat. Kb szenvedve éltem a napokat és áldottam mikor jött az ősz :D Mondjuk nálunk most süt a nap, szóval most sincs valamiért jó kedvem..mikor jön a tavasz, aztán a nyár, egy ideig szeretem a jó időt meg meleget, de kb nyár közepére ez elmúlik és várom a telet. Imádom a zord, borús időt, a havazást, hogy délután 4kor már sötétben megyek haza főleg mikor esik a hó. Ez az igazán nekem való. A tél az én hónapom, télen is születtem, úgyhogy nagyon távol áll tőlem a nyár.

18/l

2011. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Karácsonyt várom, mivel az egyet jelent a vizsgaidőszakkal, de a nyarat már nagyon unom. Hülye idő van, semmi jó program, és hiányzik az egyetem.
2011. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én a kellemes, száraz időt szeretem, amikor hosszú farmert, cipőt és vékony kabátot vehetek fel... (:

a nyarat nem szeretem, mert eléggé izzadós vagyok, meg éjszaka nem bírok aludni a hőségben. -.-" különben meg télen felöltözhetsz úgy, hogy ne fázz, meleg nyarakon viszont épp hogy csak a strandon lehet kibírni az állandó napsütést... xd

2011. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!