Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az összes ajándék be van...

Az összes ajándék be van csomagolva, ki van takarítva az egész lakás, sütik kaják készen, karácsonyi zenék bekészítve, és megvan, hogy milyen ruhába lesztek szenteste?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma délután csomagoljuk be az ajándékokat, még nincs teljesen kitakarítva, a sütik sincsenek készen, karécsonyi zenét nem hallgatunk, de a ruhám az megvan. És neked kedves kérdező?
2010. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a munkám mellett örülök, ha ma ki tudok takarítani meg talán az ajándékok felét becsomagolni. Holnapra marad a fa díszítés, meg a többi ajándék becsomagolása. Szerencsére főznöm csak 27-én kell, addig anyósoméknál és anyuéknál eszünk.
2010. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Karácsonyi zenét nem hallgatok, csak olyat, amitől karácsonyi hangulatom lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=CoaTzfpTU2Q

http://www.youtube.com/watch?v=3YcNzHOBmk8


A takarítás még folyik - nekem a szobám műhely is egyben -, még nem csomagoltam. A ruhán ma reggel, félálomban gondolkodtam.

2010. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cory Rose ***** válasza:
Eddig egy ajándékot szereztem be, többit majd délután, a karácsonyt anyáméknál töltöm, hozzám nem jön senki tehát nem kell nagytakarítanom, zenét nem szoktunk hallgatni, ruhát semmi extra (persze azért nem susogósmackóban leszünk, de az ünneplő túlzás). 19L
2010. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándékokból még párat be kell csomagolni.

A takarítás álom egyelőre, úgy volt, hogy vasárnap végzünk a gyerekszoba kifestésével, de Murphy mindig beleszólt, remélem, ma már teljesen kész lesz. A ház alsó részét még ma kitakarítom.

A linzert megsütöttem, csak lekvározni kell, a többi ma készül. Jelenleg kilőve a karácsonyi zene, folyton hívogat a bátyám, hogy kinek mit vettem, nehogy ugyanazt vegyük.

És most ahelyett, hogy mennék kekszet darálni, itt ülök és hülye kérdésekre adott hülye válaszokat olvasgatok.

Kellemes Ünnepeket! :D

2010. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden fitti-paldi. Nem én takarítok, süti kész, ajik készek, fa maradt holnapra, jön mamám, hoz bejglit is(nemszeretem), zenét nem hallgatunk, majd a csomagoló szakadásának a hangját *-*
2010. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor takarítunk, ha kosz van. Nem volt különösebb nagy zabálás, nem érdekel ennyire minket. Mindenki külön-külön megkajált. 3-an voltunk, nem volt családi banzáj(anyai ágon nem). Utáljuk a karácsonyi zenéket. Kinyut szabadidőnadrágban voltunk.

Jövőre fánk se lesz remélem.

2010. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!