Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátom mamája meghívott a...

A barátom mamája meghívott a karácsonyi családi vacsorára. Gáz, ha nem viszek semmit?

Figyelt kérdés
A mamájáék házában lesz. Ott lesz az anyuja, apuja, tesója, nagypapája, nagymamája és még pár rokon. Egyedül a barátomat ismerem ott. Félek. De most a kérdés az, hogy vigyek-e valamit? Mivel még nem ismerem egyiküket sem, nem vettem nekik karácsonyi ajándékot. Gáz, ha nem viszek valamit? Esetleg vigyek sütit? De akkor meg attól rettegnék, h mit fogok mondani, meg kinek adjam oda a sütit, stb :D szóval ciki lenne nem vinni semmit?
2010. dec. 24. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vinni kéne sütit! És mivel a mamája házában lesz a "buli" :D, ezért a mama a háziasszony, neki kell adni!
2010. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyél egy tál süteményt. Én is azt fogok, mert nagyon sokan lesznek, és sajnos pénzem sincs mindenkinek külön ajándékot venni, és az egyik kisgyereket meg egyáltalán nem ismerem, az meg hülyén néz ki ha valakinek viszek ajándékot, míg a másiknak nem. Ezért viszek sütit, mert abból mindenki vehet, nem is nagy dolog, de mégis látják, hogy gondoltam rájuk és nem üres kézzel mentem oda.
2010. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is maradj a süteménynél, sok pénzbe kerülne mindenkinek venni ajándékot, ráadásul nem is ismersz senkit, nem tudod ki mit szeret így hát maradjon a süti, és igen add oda a maminak :)

sok sikert *_*

2010. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél kenőpénzt :D
2010. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy üveg pezsgő, egy szép csokor virág a mamának, üdítő, pár szelet süti. Ennyi elég, nem leszel "bunkó" és ennyi pont elég ahhoz, hogy kedvesen fogadjanak.

Sok szerencsét, és Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!