Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szilveszterkor társasházban...

Szilveszterkor társasházban mennyire elnézőek a szomszédok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk egy relatíve fiatal társasház, itt nem szoktak problémázni, ha jó előre szólunk, hogy bulit csapnánk. Persze, ez nem is jelenti azt, hogy minden héten felrázzuk a házat, de szilveszterkor nincs ebből semmi baj.
2010. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahány társasház, annyiféle ember. A szomszédaidat csak te ismerheted.
2010. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor talán elnézőbbek, mint máskor. Bár a mieink elég vaskalaposak, tegnap este rendőrt hívtak az egyik szomszédhoz, mert ugatott a kutya (órákig)...
2010. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az a gond, hogy nem ismerem őket, mert egyébként a lakás ki van adva albérletbe, csak most nincsenek albérlők és máshol nem tudjuk megoldani a dolgot.

Nem lenne nagy buli, 6-an lennénk, legfőképp tévéznénk, csak nem tudom, hogy be merjem-e vállalni, mert mi van, ha kicsit jobb hangulatba kerülnénk..

2010. dec. 27. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor illik elnézni az ilyet, még annak is, aki máskor szólna érte. Egész életemben panelban éltem, és gyerekkoromból is úgy emlékszem vissza a szilveszterekre, hogy alattunk, fölöttünk, mellettünk, mindenhol buli volt. Most nem tudom, már nagyon régen töltöttem itthon szilveszter estét, de pl. az előző albérletemben a főbérlő mondta szilveszter előtt, hogy bulizzunk ám nyugodtan, ilyenkor nem szól érte senki.
2010. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A közvetlen szomszédokat le lehet kenyerezni egy kistányér sütivel, nem kerül sokba, de gesztusnak teljesen jó, mi becsengettünk, és elmondtuk,hogy bocsi, de lesz egy kisebb összejövetel, és ne haragudjanak, ha kicsit hangosabbak lennénk az elviselhető kategóriánál. Mindenki jófej és megértő volt :) és nem volt lelkiismeretfurdalásunk sem a szomszédok miatt.
2010. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor beszólok nekik, biztos ami biztos. :)
2010. dec. 27. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy be kell szolni, tudatni veluk, hogy mire varjanak, hanem hivd meg is oket. Ha jonnek, jo, ha nem, nem. Azert ejjel 2-re mar vegyetek le a hangot.
2010. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!