Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hordja jobb kezén az...

Miért hordja jobb kezén az órát, aki jobbkezes?

Figyelt kérdés
Én annak ellenére, hogy jobbkezes vagyok a jobb kezemen hordom, mert kicsit furcsa és szeretem a furcsa, nem konvencionális dolgokat. A kérdés: milyen ok lehet még?
2011. jan. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenkinek a bal kezére lett kitalálva attól függetlenül,hogy milyen kezes,mert az óramutatót mozgató pöcök így esik a kézfejhez közelebb. Nemtudom,érthető volt e amit irtam:D

Én balos vagyok és jobb kézen hordom,megszokásból. Pontosabban azért mert arra könnyebben felrakom,más oka nincs

2011. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem erre nincs különösebb magyarázat,van akinek a balon van akinek a jobbon komfortosabb,kényelmesebb. Olyan mint az,hogy melyik válladon hordod a táskát. Van aki herótot kap ha nem a megszokott oldalon kell vinnie valamiért (pl én:D)
2011. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En azert, mert egyetemista vagyok, es ZH iras kozben, esetlegesen vizsgaknal, amikor idore dolgozok, akkor nem a masik kezemet emlgetem, hanem amivel irok, csak ranezek.

Nekem ez a praktikusabb.(:

2011. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jobbkezes vagyok és régen(10éve) a jobb kezemen hordtam. Aztán eltel jó pár év, hogy órát sem hordtam. Vagy 3éve megint hordok és csakis a balon. Ott valahogy kényelmesebb, de régen meg a jobbon volt kényelmesebb. Szóval nem tudom mi oka lehet, hogy ki melyik kezén hordja.
2011. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én mindig is a balon hordtam :) jobb kezes vagyok.
2011. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bal kézen kell hordani...így "illik"
2011. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bal kezes vagyok, és a balon hordom. Nem tudom miért, de nekem így szimpatikusabb.
2011. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg eddig azt hittem, hogy mindenki a bal kezén hordja:D
2011. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!