Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretne velem most...

Miért szeretne velem most haverkodni?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek elég régről ismerem, soha nem voltunk nagyon jóban max beszéltünk egymással néha pár mondatot azt is már v 4 éve... Szóval nem voltunk soha sem nagy haverok. Azóta én megismertem egy gyereket (egy híresség fia) nagyon jó barátom lett, arra gondoltam h talán e miatt? Mert akkor köszönöm nem kérek belőle... Szerintetek minek szeretne velem haverkodni így h soha nem beszélünk ?

17F


2011. jan. 18. 22:18
 1/4 anonim válasza:
Hát az attól függ hogy melyik hiresség fia, amúgy persze lehetséges...
2011. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ismerősöd egy híresség fia, akkor társadalmi tőke birtokába jutottál, és aki téged ismer, arra továbbcsúszik egy kevés a társadalmi tőkédből. Ezért elkezdenek hozzád dörgölőzni az emberek. Így működik az ember.
2011. jan. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Hiresseg fia", nahat, itt beletojnak hogy ki kinek a fia.
2011. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, azt elhiszem h beletojtok mert én is beletojnék alapvetően :D De szerintem a kérdéshez tartozik most nagyon is.
2011. jan. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!