Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak meglepődve a...

Miért vannak meglepődve a többiek a viselkedésemen?

Figyelt kérdés

kb 2 héttel ezelőtt kezdődött minden,azelőtt mindig játszottam az agyam,mindig nevettem.De elegem lett abból,hogy a csaj osztálytársaim ribancoskodnak,ha ott van a kedvenc pasijuk a körzetükbe akkor teljesen máshogyan viselkednek,a fiúk meg úgy viselkednek mint az oviba,étellel dobálóznak,és mindig mondják ,hogy aztarohadt debebasztam a falusibuliba szombaton,hogy asse' tuttam hol vagyok'''. Nekem elegem lett ezekből az emberekből,és kb már semmin sem nevetek,mert tényleg már annyira elegem van belőlük ,hogy az nem igaz.És akkor jöttek a kérdések,hogy Gábor miért vagy ilyen,régebben nem is ilyen voltááá''?


??????????????????????????????????????????????undoritoak...


15/F


2011. jan. 24. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, te vagy a normális!

Majd kinövik!

2011. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak teszik magukat, és azt várnák, hogy asszisztálj hozzá. Rájuk se ránts. Vagy mondd el, hogy mit gondolsz.
2011. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le se sz*rd őket, ők a hülyék, nem te.
2011. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na vegre, Gabornak megjott az esze, felnott a gyerek!:)

A tobbiek meg le vannak maradva. Vajon hogy reagalnanak az utodott viselkedesukre, ha egy videon latnak magukat?

2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi.

Én most vagyok 17 éves és úgy fogom fel ezt az egészet,hogy inkább most vagyok hülye,komolytalan és járok el piálgatni a barátaimmal.Nem szeretnék majd 30-40 évesen 2-3 gyerekkel a hónom alatt sírni,hogy sose voltam benne semmi jó buliban.Én azt mondom,hogy ne változz most még meg.Éld a kis életed és érezd jól magad röhögj velük és majd rá érsz felnőni 20 évesen.Ez alatt nem azt értem,hogy drogoz vagy légy alkoholista.Én 2 hetente elmegyek a barátaimmal egy házi buliba sörözgetünk meg minden és aztán ott ahol éppen össze esünk ott alszunk.Majd másnap haza megyünk és fojtatjuk a normális életünket.Éld az életed hidd el nincs semmi jó abban ha felnőtt vagy.Legalább is most még nem.

2011. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!