Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék magamon...

Hogyan változtathatnék magamon, a viselkedésemen?

Figyelt kérdés

A saját magam őrületére megyek és szeretnék megváltozni.

-Hírtelen haragú vagyok,és akkor a pillanatban sosem számolok el 10ig,sose jut eszembe,és csak utólag bánom a dolgokat,amiket mások fejéhez vágok,ahelyett,hogy higgadtan átgondolnám

-Állandóan kombinálok,pl. ha a barátnőm elmegy vhova,simán eszembe jut,hogy biztos pasival van

-Sértődékeny vagyok,túlreagálok dolgokat


Nem tudom miért vagyok ilyen,de a barátnőm is kérte,hogy változtassak a viselkedésemen,nemcsak miatta akarok,magam miatt is,mert sok konffiktusom szokott adódni,és elegem van ebből az Énemből.

Tippeket kérek,hogy hogyan tudnék ezeken változtatni,főleg a hírtelen haraguságomon,tényleg eszembe se jut elszámolni,esetleg valami önismereti tesztek,gyakorlatok jól jönnek.

Sajnos önbizalomhiányban is szenvedek,mindenkit jobbnak látok magamnál:(Egy igazi CSŐD vagyok...

22F


2011. máj. 1. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Belenézel a tükörbe és elfogadod magadnak úgy ahogy vagy. Belenézel a tükörbe és ismételd, szeretem magam. :)

Nem lehet mindenki jobb nálad, ha a barátnőd mégis téged választott! ;) Ha pedig téged választott, téged szeret, te kellesz neki nem más, bízz meg benne!

Ha valaki felidegesít, nagy levegőt veszel és elszámolsz magadban tízig. Vagy elmész valami hegyoldalra és kiordítod magadból a düht.

2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Örülök, hogy feltetted a kérdést, hasonló cipőben járok.

Vannak dolgaim, amikor az élet rossz oldalát szoktam nézni, azt mondják Rám: negatív vagyok.

Emiatt félek megnyilatkozni.

Ha meg kérdezek, úgy érzik: provokálok. Pedig nem.

Épp depressziós vagyok, önértékelési zavaraim vannak.

Pont ugyanazokat a dolgokat néha túlbonyolítom. Vagy épp Ők bonyolítják túl azokat.

Jó lenne egy nagy beszélgetés erről, nagyon fontos vagy számomra!

Nem tudok másokkal barátkozni, hamar azonos hullámhosszra kerülni. Gondolkozom, ezt hogyan lehet megtenni, hogy ne csak meg tudjak nyílni, hanem mások is nyíljanak meg?

2011. máj. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!