Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha senki sem szereti a magázód...

Ha senki sem szereti a magázódást, miért használjuk még mindig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyre kevesebbet használjuk. Én 20 éves vagyok, és csak azokkal magázódom akik észrevehetően 35 évesnél idősebbek, vagy ha valamilyen hivatalban vagyok.
2011. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Azért használjuk, mert nem vagyunk parasztok. És egyébként van, aki szereti. itt egy élő példa.
2011. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Én is csatlakozom, szeretem használni.


Szerintem nagyon szépen ki lehet vele fejezni a tiszteletünket az idősebbek, vagy feljebbvalók iránt, hogy nem kezelem le őket, mint a haverokat...

2011. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Az idősebbek vén majmok, akik hátráltatják a fejlődést, nincs mit tisztelni bennük, a tiszteletük csak középkorias, távol-keleties, keresztényes baromság.


Feljebbvalók pedig nem léteznek, történt egy úgynevezett Felvilágosodás a 18. században.

2011. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Én is szeretek magázódni,mert így tiszteletet adok az idegen embernek is..

Arról nem is beszélve,hogy elég hülyén hangzik ha egy 16 éves egy 70 éves embernek így köszönne"csá öreg,hogy ityeg a fityeg?"

2011. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

ma 15:38

Egyszer te is vén majom leszel...Észre sem veszed,hogy elrepült a fiatalságod!

2011. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az idösebbek elvárják hogy egy tizenéves magázza öt (akit nem ismer persze), meg elég sértö lehet a számára hogy nem adja meg a kellö tiszteletet egy ilyen kis sz^ros
2011. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

15:38,


Azért megnézném, ahogy a főnöködet, vagy a vezérigazgatót, a "felvilágosodás" szellemében letegezed első találkozókor :) Szerintem holnaptól már nem kellene menned dolgozni :)

2011. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

"Azért megnézném, ahogy a főnöködet, vagy a vezérigazgatót, a "felvilágosodás" szellemében letegezed első találkozókor :) Szerintem holnaptól már nem kellene menned dolgozni :)"


Amikor ilyeneket szólogattok be akkor örültök is neki, hogy ilyen korlátolt országban éltek, vagy csak annak örültök, hogy beszólhattatok valamit?

2011. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

"Az idősebbek vén majmok, akik hátráltatják a fejlődést, nincs mit tisztelni bennük, a tiszteletük csak középkorias, távol-keleties, keresztényes baromság. "



Csak egyet kívánok neked: amikor öreg leszel, rólad is így gondolkodjanak!



"Amikor ilyeneket szólogattok be akkor örültök is neki, hogy ilyen korlátolt országban éltek, vagy csak annak örültök, hogy beszólhattatok valamit?"


Ki a korlátolt? Az, aki (teljesen jogosan) megkérdőjelezi az ostoba kijelentésedet, vagy az, aki ezért ilyeneket ír?

Különben is te melyik nagyon fejlett országban élsz, nagyokos? Amíg magyarul írsz, feltételezem, hogy magyar vagy. Szégyellhetnéd magad!


Külön geerinctelenségnek tartom egyébként, hogy meg se próbáltál válaszolni a reakcióra, helyette csak kitértél és elkezdtél minket ócsárolni. Érvelésről még nem hallottál? Így senki nem fogja komolyan venni a hülyeségeidet.

2011. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!