Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Írnátok olyan helyeket, ahol...

Írnátok olyan helyeket, ahol le lehet adni használható ruhákat adománynak? Mit tudtok az ilyen ruhák sorsáról?

Figyelt kérdés

Örültem, hogy végre találtam egy gyűjtőkonténert, az erzsébeti Interspár bejáratánál, meg egyéb környezetvédelem szempontjából hasznos gyűjtőkonténereket.

Viszont sok olyat hallottam, hogy néhány segélyszervezet dolgozói saját maguknak először kiválogatják a legjobbakat.


De legyünk optimisták, aki tud, sorolja fel az ilyen leadási lehetőségeket, hogy a többieket is segítse információkkal.


2011. febr. 17. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt helyi kirendeltségénél.
2011. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik Auchannál.
2011. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt, Máltai Szeretetszolgálat, talán a templomok is.
2011. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...és többnyire cigányok kapják.
2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"...és többnyire cigányok kapják."


Nembánom, inkább, mint az utcán vegyék le rólam...


Korábban én is a Vöröskereszthez vittem, múltkor megkérdeztem, hogy lehet-e vinni hozzájuk, az volt a felelet, hogy csak a hét egy bizonyos napján napközben, és hozzátették, hogy valaki a múltkor olyan ruhát hozott, hogy a kutyája alá nem tenné, ilyet nem kérnek. De én nem is az ő kutyájának számom. A pökhendi kis hölgy lehet, hogy úgy képzelte, hogy a legszebb legdivatosabb vadonatúj ruhát fogom neki odavinni.

2011. febr. 18. 08:51
 6/6 A kérdező kommentje:

Kik és hol?

Itt vagy Romániában?

Magyarok vagy románok?

2011. márc. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!