Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen bort vegyek egy tanár...

Milyen bort vegyek egy tanár számára ha valamit megakarok köszöni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alkoholista a tanár, hogy piát kell neki venni?

Könyvet, vagy színházjegyet, vagy a kedvenc csapatának a meccsére belépőt?

2011. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Száraz vörös.
2011. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se ötszáz forintosat! Attól függ, mit szeretnél megköszönni.. Normál állapotban szerintem egy 2-3e forintos bor jó lenne, de nem mindegy, mit szeret! Édes, száraz, piros, fehér, rosé.. Van valami infód? Egyébként általában a száraz borra mondják, hogy minőségi, de nem mindenki szereti. Én száraz fehéret vennék! Ha nem lenne infóm..
2011. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőre reagálva: szerintem tárgyi dolgot vagy színházjegyet venni már túlzott bizalmaskodás. Gravírozott tollakat is az osztály nevében szokás adni, nem pedig egy bizonyos személy által..
2011. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem sulis tanár :) hanem edző ..
2011. febr. 18. 20:36
 6/11 poiu ***** válasza:
Semmiet. Ha meg akarsz valamit köszönni neki, akkor köszönd meg. Ez nehezebb, mint bemenni a boltba, de jól esik.
2011. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mennyit szeretnél rá fordítani? Mert ha választasz egy bort, arra csináltathatsz címkét is, és a nevére írathatod a bort:)
2011. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2-3 ezret :S igazából nem üres kézzel akarom megköszöni az eddigieket hanem szeretnék mellé valamit venni és borra gondoltam de nem tudom milyet vegyek neki :S
2011. febr. 18. 20:40
 9/11 poiu ***** válasza:
Ja, ha edző, akkor készíthetnél neki valamit, amit kitehet a falára. Akár egy vicces díjat vagy oklevelet, amiben kinevezed valaminek (interneten találsz ilyet). A lényeg, érezze, hogy hálás vagy neki. Szóval ha tényleg fontos, akkor szánj rá időt. Ha nem, akaszd le az első >1500 Ft-os bort és vágd hozzá.
2011. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de jólenne ha a kérdésre válaszolnál, mert mondtam bort szeretnék neki adni nem valami vicces valamit nem 10 éves vagyok megköszönném :)
2011. febr. 18. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!