Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szokás csinálni, ti mit...

Mit szokás csinálni, ti mit csinálnátok egy Zombi apokalipszis idején? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy írhattál szmájlit a kérdésbe, nekem sosem engedi:O Te valami nagy hatalommal rendelkező erő lehetsz. AMúgy mi az a zombi apokalipszis?
2011. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a múltkorinál egyszerűen elszaladtam. Gyorsabb vagyok, mint a zombik.
2011. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2011. márc. 27. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Thank you, but what if I didn't speak English? Then I still wouldn't know what Zombie apocalypse is.
2011. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó, akkor fordítsuk komolyra a szót. Elolvastam a linket, nem lettem okosabb, mivel a teóriát régóta ismeri mindenki a filmekből. A legjobb és leglogikusabb alkotás a zombi dologgal kapcsolatban a Kaptár volt. Ha lenne ilyen vírus, akkor betojnék. Ennyi.
2011. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát a válasz nagyon egyszerű:D Lehetséges, hogy megdöglök és én is zombi léeszek és akkor valamelyik túlélő kinyír..:D De ha sikerülne megmenekülnöm akkor valószínűleg fognám anyumat meg mamámat őket be a házba én meg tesóm meg fater megcsinálnánk az elbarikádozást aztán utána legközelebbi haverokhoz futnék őket is elhozni..utána olyan 700m-re van egy ABC na hát azt kifosztanám és lehetőleg valahonnan szereznék fegyvert vagy csinálnék magamnak..bár a kapa is megfelel kiélezve:D De valószínűleg a házunkba bújnék haverokkal és a családdal addig amíg a városba ki nem irtják az összes zombit. Ha ők nem akkor majd esetleg mi:D
2011. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Valaki kiengedte az embereket a parlamentből, illetve a plázákból? Gyorsan visszazárni őket! xD
2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2011. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
left 4 dead a köböm:)
2012. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!