Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért köpködnek a férfiak?...

Miért köpködnek a férfiak? (Egymás után úgy 2 percenként) Ráadásul a zavar legkisebb jelét sem mutatják, ha észreveszem!

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én is szoktam ha muszáj de halkan és előtte körülnézek hogy látja e valaki,viszont csatlakozom az előző hozzászólókhoz,faragatlanság,engem is zavar pláne ha előtte harákol is egy nagyot az illető.
2011. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert slejm van a torkukban, vagy a szájukban. Pukizni is azért szoktak mert felgyülemlik a bélgáz. Az már egy másik dolog hogy hogyan teszik mindezt és milyen sűrűn.
2011. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A cigók és bunkók köpködnek, európai fehér embereknél ez már nem szokás. Válassz más társaságot magadnak!
2011. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%
Jaja, valószínűleg tapló bunkókból áll a baráti köröd, a leírásodból itélve te sem lehetsz valami kultúrált, szégyellheted magad. Nekem egyik haverom se köpköd, és legszivesebben a saját csulájában fürdetném meg azt aki csak úgy bárhol köpködni merészel.
2011. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Írtam én egy szóval is, hogy a barátaim?!?!? A kollégákat nem tudom megválogatni, ne haragudjatok!
2011. ápr. 5. 19:04
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem olyan lépcsőháziasan -spéttel- esik le; a bagórágás a válasz az eredetre. Rágták -főleg tengerészek, vagy bételrágók- és finalmente jött a loccsanós pöket. De amit Makarenkórol irtam az is korrekt...


Loska

2011. ápr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!