Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a négerekről?...

Mit gondoltok a négerekről? Mit a véleményetek, amikor fehér lány-fekete pasi, vagy fekete lány-fehér pasi párt láttok?

Figyelt kérdés
Általánosságban, meg akik itt élnek Magyarországon.
2011. ápr. 2. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Biztos megszereti majd a rokonság, nálunk inkább kétkedve fogadták. Mikor látták milyen rendes, jóravaló gyerek, megenyhültek. Főleg apukám, akivel szinte haverok lettek, akinél ez nagy szó.

Sőt, már már jobban szeretik őt, mint engem. :-)


25/N

2011. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ÉS nektek beszél magyarul? Enyém a "szia"n kívül szinte nem tud semmit. nálunk csak az angol megy, és ezen nem is akar változtatni
2011. ápr. 3. 00:54
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem is csoda, hogy csaladodban nem befogadott szemely a parod. Hogy lehetne? Egy szoval tudnak kommunikalni. Ha M.O.-on fogtok tovabb elni, ideje hogy elkezdje tanulni a nyelvet. Mit hogy intez, vagy Neked midnig ott kell lennned? Egyebkent, ez az orr magas hordasat is jelenti, na meg a lustasagot is. Ahhoz hogy el legyen fogadva, Oneki is tenni/aldozni kell valamit.
2011. ápr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Az én férjem egy kicsit beszél magyarul. Amennyire kell megérteti magát a hétköznapokban, és meg is ért elég sok mindent. A rokonaimmal magyarul beszélget, és nagyon nyitott is a nyelvhez. A héten egyedül ment el munkára jelentkezni. A munkaadó azt mondta nagyon rendes és volt, lassan, tagoltan beszélt, így mindent megértett.

Ő elég sokat nézi a tv-t, sokszor kérdez rá ott halott szavakra, kifejezésekre, hogy mi az angolul. Interneten is tanulja a nyelvet, főként a beszédet. Néha én is leülök vele olvasgatni, kiejtést gyakorolni.

Az írás az nagyon nehéz, meg az igaragozás. Nem semmi anyanyelvünk van, az tény.

De ő akarja is tanulni a nyelvet.


Itt akartok élni Magyarországon? Mert ahogy előbb is irta egy hozzászóló, akkor bizony tanulni kell a nyelvet.

2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Előre leszögezem, rasszista vagyok, tehát elismerem a rasszok közti különbséget, de ez nem párosul gyűlölettel.


Rengeteg négert tisztelek, ennek ellenére nem támogatom a vegyes kapcsolatot.

2011. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem izgat különösebben, az ő dolguk. Nekem nem jönnek be a fekete pasik, de egyáltalán nem érdekel, ha valakinek igen, vagy ha a férje/felesége valakinek fekete.


24/L

2011. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Az én férjem sok mindent ért, de keveset beszél magyarul. Én az ő anyanyelvéből diplomáztam, így azt használjuk, a gyerekek mindkét nyelvet ismerik.
2011. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
43%
gyönyörű gyerekeik születnek :)
2011. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nos, engem nem érdekel hogy milyen vallásban nevelik a gyereküket és hasonlók, nem attól lesz unszimpatikus hogy nem keresztény. Az egyre inkább kialakuló általános rajongás zavar. Fehérek diszkriminálnak fehéreket. Félreértés ne essék, nem ítélem el az embereket bőrszínük miatt, épp annyira embernek tartok egy japánt vagy egy négert mint egy európait.
2011. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Páromnak soha nem tudnék elképzelni nemcsak egy feketét, de egy más nemzetiségű fehéret sem. Egyébként semmi bajom velük, és ott élnek, ahol akanak.
2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!