Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik elvinni a párodat egy...

Illik elvinni a párodat egy találkozóra anélkül, h szólnál annak, akivel találkozol?

Figyelt kérdés

nemrég találkozót beszéltem megy egy barátnőmmel, h megeszünk egy fagyit. nem mondta előre, eléggé meglepett, h a barátjával jött oda a megbeszélt időpontban, aki végig velünk is maradt. (én előtte nem is ismertem). Amúgy nem volt vele semmi gond, kedves stb, de én úgy gondolom ez nagyon figyelmetlen húzás. Nem nyalták falták egymást, de mégiscsak ketten voltak, én meg egyedül, ráadásul nyilván így már le lettek korlátozva a beszédtémák. Csak szerintem nem túl tapintatos dolog ez?

19L


2011. ápr. 3. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
de tapintatlan
2011. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%
Legközelebb kérdezz rá nyugodtan, hogy hozza-e a barátját, vagy csak csajos beszélgetést tervez. Ha pedig visz fiút, akkor Te is elviheted a tiédet :). Mindent meg lehet beszélni, és senkit nem érint váratlanul.
2011. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy legközelebb előre rákérdezel, hogy egyedül jön, vagy ketten.

Én akárhányszor találkozom barátnőkkel direkt rákérdezek, hogy csak csajok leszünk, vagy viszünk pasikat is, pont az általad említett probléma miatt.

2011. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

én is sokszor járok így, nem tartom fair-nek...

nem szeretem az olyanokat, akik képtelenek kimozdulni a párjuk nélkül

20/L

2011. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon csúnya dolog, az ilyet illik bejelenteni. Lehet valamit meg akartál volna beszélni vele, vagy olyan terveid voltak, ami csak kettőtöknek szólt volna. Én mindig szólok, ha viszek magammal valakit, és a társaságomban szerencsére mindenki így van ezzel.
2011. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően tuskó dolog úgy elvinni valakit valahova, hogy a többi érintetett nem kérdezed meg.

csajnapra én sem viszem a barátomat, max olyan társaságba, ahol lesznek más fiúk is, és nem egymás szájából lógunk egész este.

2011. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 napietus ***** válasza:
nem, szerintem ilyet egyáltalán nem illik. szegény srácot is nagyon kellemetlen helyzetbe hozhatta volna, ha Te nem fogadod kellő tapintattal ezt a dolgot. nem biztos, hogy pl. őt érdeklik azok a dolgok, amikről Ti ketten a barátnőddel jól elbeszélgettek, akár órákig. ilyenkor persze az ember aztán igyekszik úgy alakítani a társalgást, hogy ha már ott van, ő se unatkozzon, de hát ez meg így nem az igazi...az ilyesmit mindenképpen illik előre megbeszélni.
2011. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illik, minimum meg kellett volna kérdeznie téged előtte, hogy nem baj, ha megy-e a barátja. A másik meg, hogy ennyire össze vannak nőve, hogy nem tudnak külön menni sehova? Bírom az ilyen párokat...
2011. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Én ezzel úgy vagyok,hogy akinek nem tetszik,hogy párom is velem jött,akkor nem kell a társaságom igényelni...


majd rájössz te is amikor akad egy komolyabb kapcsolatod

2011. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na kedves utolsó hozzászóló az ilyenektől megyek a falnak. Nem tudom elképzelni, h egy 19 éves lánynak olyan elválaszthatatlanul kell ragaszkodnia a barátjához, h egy megbeszélt csajos fagyizásra magával rángassa.....remélem te sem csinálsz ilyesmit. Az ilyen kapcsolatoknak szokott vége lenni(először a barátságnak, majd a párkapcsolatnak, mert megfojtják egymást, és aztán már nincsenek ott a barátnők). Igenis meg kell tudni jelenni a párod nélkül barátnős beszélgetéseken.......
2011. ápr. 4. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!