Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik elvinni a párodat egy...

Illik elvinni a párodat egy találkozóra anélkül, h szólnál annak, akivel találkozol?

Figyelt kérdés

nemrég találkozót beszéltem megy egy barátnőmmel, h megeszünk egy fagyit. nem mondta előre, eléggé meglepett, h a barátjával jött oda a megbeszélt időpontban, aki végig velünk is maradt. (én előtte nem is ismertem). Amúgy nem volt vele semmi gond, kedves stb, de én úgy gondolom ez nagyon figyelmetlen húzás. Nem nyalták falták egymást, de mégiscsak ketten voltak, én meg egyedül, ráadásul nyilván így már le lettek korlátozva a beszédtémák. Csak szerintem nem túl tapintatos dolog ez?

19L


2011. ápr. 3. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

8:18 vagyok

"Az ilyen kapcsolatoknak szokott vége lenni(először a barátságnak, majd a párkapcsolatnak,"


Tény hogy a haverok egy része nem viselte jól,de ők nem is voltak barátok...tényleges barátom kevés van,szám szerint 3, egyiket se zavarta még hogy egyedül vagy párommal jelentem meg (megmondanák,vagyunk annyira jóban,hogy a szemembe mondják ha olyan van)


Párommal pedig 19 éves koromtól vagyok,ő még jobban ragaszkodik ahhoz hogy minden szabadidőnkben együtt legyünk mint én.

És hosszútávon is működik,most már 5 éve vagyunk együtt minden szabadidőnkben,nem unjuk,és az IGAZI BARÁTAIM sem koptak el...

a nem igazi "jujj,nem tudom elmondani hogy a jancsi hogydugott meg,mert elcipelted a pasi" kategóriájú csajok nekem csak haverok,akikért nem kár ha nem keresnek,van 6 másik rögtön még akkor is ha nem igénylem...

24/N

2011. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
te életed, nem szeretnék pálcát törni senkinek a feje felett, de szerintem elég sok téma van, amit a barátnőim párja előtt nem szeretnék kitárgyalni, mint pl h gondok vannak a családommal, vagy bármi olyan személyes dolog, amit alig mondok el valakinek. Én a környezetemben nem sok jót tapasztaltam azokkal kapcsolatban, akik elhanyagolták a teljes ismeretségi körüket. Mert szerintem szükség van igaz barátokra, és haverokra is, különben teljesen egysíkúan látod az életed, mert csak olyanokkal vagy, akik teljesen ugyanúgy gondolkodnak, mint te.
2011. ápr. 4. 08:55
 13/17 anonim ***** válasza:

"pl h gondok vannak a családommal"


minek vagy együtt a pároddal (ha van) ha a fontos dolgokat eltitkolod előtte?


nekem egy komoly párkapcsolatban az is benne van,hogy a fontos dolgokat neki mondom el először,nem pedig titkolózok előtte


éretlen vagy még

2011. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azt hiszem félreértetted. Azt írtam, h ha szeretnék találkozni a barátnőmmel, h beszélgessünk(olyan problémákról, mint pl családi dolgok) akkor nem szeretném, h ott legyen az Ő párja, mert nem szeretném előtte beszélni ezt. Azért az csak nem baj, h nem a barátnőm párjával beszélem meg a problémáimat.....
2011. ápr. 4. 09:36
 15/17 napietus ***** válasza:
hogy lenne már éretlen? jól vagy? éppenhogy az az éretlenség, amikor folyton egymás nyakán lógtok...én 29 éves vagyok és férjezett, mégis szoktam egyedül találkozni a barátnőimmel, haverokkal stb...utána meg csodálkoztok, miért untátok meg egymást még az esküvő előtt...az lenne a csoda, ha nem így történne...
2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a "sülve-főve együtt" ellen vagyok. A legbiztosabb módja, hogy eltávolítsd a barátaidat.. Mellesleg akik "lekoptak" egyáltalán nem biztos, hogy nem voltak igazi barátok, talán épp ellenkezőleg! Igényeltek volna egyebet is a felületes társalgáson kívül, amit egy rövid ideje ismert pasi előtt meg mertek ejteni. Az én barátságaim évtizedes múltra tekintenek vissza, mindenkinek van a háta mögött sokéves kapcsolat, sokéves egyedülállóság, és soha nem néztünk görbén senki párjára sem - hiszen az ő választása, és megbízunk egymás döntésében. De vannak helyzetek, amikor nem hiányzik egy harmadik ember. Ha én éppen a női problémáimról akarok beszélni, vagy randizni voltam valakivel, esetleg sírnom kell valami miatt, a fogyókúrámon akarok keseregni, mellműtétről, körömgombáról, pattanásokról, szakításról, terhességről vagy akármiről akarnék beszélni, amit a barátnőmnek is csak azért mondok el, mert BENNE aztán igazán megbízom, akkor nem hiányzik oda egy harmadik fül. Szép, ha ti mindent megbeszéltek egymással, de a barátnőd nincs vele olyan bizalmas kapcsolatban. Ha megfosztottad a lehetőségtől, hogy kiöntse neked a lelkét, akkor te nem vagy igazi barátnő, nem pedig ő..

Úgyhogy azon túl, hogy a legtöbb programra mindenki hozta a párját is, szükség van olyan alkalmakra is, mikor csak mi vagyunk, barátok. Ez nem kényszer, mert mindenki belátja a szükségességét. Egymásra is tekintettel kell lennünk, undorító dolog dobni a barátokat a pasi miatt.

A legfontosabb azonban: bunkó dolog bejelentés nélkül elvinni a párod, ha a másik még csak számítani sem számít rá. Az más, ha mindig viszed magaddal, és csak akkor szólsz, ha egyedül mennél..

2011. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*rövid ideje ismert pasi előtt nem mertek MÁSRÓL SZÓT ejteni
2011. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!