Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szokás adni ballagáskor?

Mit szokás adni ballagáskor?

Figyelt kérdés

pl. szoktak kis meglepiket? mivel pénzt nem adhatok se virágot, mert nem szereti...például valami közös kép(keretbe vagy ilyesmi), vagy nem tudom, ötletem sincs


17/l


UI: aki ballag fiú


2011. ápr. 26. 23:59
 1/7 anonim válasza:
Pacalpörkölt, azt minden fiúcska lájkolja.
2011. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
spray, dezodor, tusfürdő borotva<----ilyesmi csomagot, persze ezt nem a suliban ahol ballag, ha van piercingje akkor valami pc-t is vehetsz neki
2011. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valami személyesebb? mármint hülye ötlet? azt nem írtam mert elfelejtettem de a barátom
2011. ápr. 27. 00:11
 4/7 A kérdező kommentje:
a hülye ötletre a képet értettem:O hogy nem hülye ötlete... basszus ilyen este már beszélni se tudok:S
2011. ápr. 27. 00:12
 5/7 anonim válasza:

Ömmm... izé... most eszembe jutott valami erről a személyesről :D Bár lehet, hogy már volt, lehet, hogy még nem, és nem érzitek úgy, hogy itt az ideje :) Na mindegy, ha épp akkorra esett volna, akkor ez nekem nagyon tutkó lett volna :D


Az a lényeg, hogy bízz magadban, gondolom ismered a barátodat, szeretitek egymást, ez esetben viszont bárminek örülni fog, ha te adod neki.

2011. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utat.
2011. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én (ha Bp-hez közeli lakos vagy) láttam a lurdy házban egy olyant hogy egy pálcikára egy maci van téve és oda a maci szívéhez vannak írva férfi nevek és egy ballagó kalap van a felyükön. nagyon megtetszett és sak 500 Ft.van kicsi az az 500 ft-os van nagy és nagyobb ezek 700 és 900 ftok persze mellé még lehet valamit adni.
2011. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!