Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az illetlenségnek számít, ha...

Az illetlenségnek számít, ha egy baráti társaságban a szerelmespár inkább egymással van elfoglalva?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért megy az ember társaságba, hogy társaságban legyen. Ha valaki a párját akarja ölelgetni, azt tegye kettesben. Annál pofátlanabb és gusztustalanabb dolog pedig nem igen van, hogy társaságban nyalakszik valaki, egyenesen undorító (van rokonom, aki a vacsoraasztalnál is képes ezt csinálni).
2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de a csicsegve csókolózás elég undi, meg a softpetting se túl elegáns, pláne társaságban...
2011. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Attól,hogy szerelmesek még viselkedhetnének.A csók,egymás tapizása magánügy,ha ahhoz van kedvük menjenek haza,ha a barátikhoz,akkor legyenek tekintettel rájuk.
2011. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Igen illetlenség! Amellett gusztustalannak tartom, ha bele vannak mászva egymásba, úgy hogy közben ülnek körülöttük.


Úgy gondolom, hogy mindenki intézz ezt kettesben otthon, vagy ha nem is otthon, de mindenképp kettesben.

2011. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tinker Bell ***** válasza:
88%
Mellette nekem is vannak ilyen ismerőseim és rosszul vagyok amikor megtudom, hogy jönnek ők is a találkozóra.
2011. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én unokanővéreméknek meg is mondtam Húsvétkor, hogy menjenek a szobába folytatni vagy hagyják abba mert ebéd van.

18/F

2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, illetlenség! Elsősorban azért megy egy pár a barátaihoz el, hogy velük legyenek, hülyéskedjenek stb....

Párommal elég sűrűn rendezünk baráti összejöveteleket, de Nálunk meg sem fordult volna, hogy mindenki előtt nyaljuk faljuk egymást. Persze szokott lenni 1-2 szájra puszi, meg megöleljük egymást, de a tapizás tabu, az a mi magán ügyünk és ezek a mi intim szféránkba tartozik!

Hideg futkos rajtam a hideg, ha ilyen párokat látok, elsősorban a vasút állomáson, száz ember előtt nyálasan csókolóznak, elég gusztustalan.


21/L

2011. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. máj. 8. 17:01
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Friss pároknál ez még azért annyira nem elítélendő bűn.
2011. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Szerintem nincs különbség friss és nem friss között.


Mindenkinek tudnia kell viselkedni!

2011. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!