Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 3 év után találkozni fogok...

3 év után találkozni fogok régi barátnőmmel, akivel levélben tartjuk csak a kapcsolatot. Van egy 2 éves kisfia. Mit vigyek a gyereknek ajándékba? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a baratnom szokott hozzank jonni kb. 1-szer 1 evben, akkor mindig megkerdezi tolem, hogy mit hozzon. Feleslegeset nem akar hozni, mindenkepp olyat, amirol en tudom, hogy nagyon fog orulni neki a gyerek.

Kerdezd meg a baratnodet nyugodtan, es mondd meg neki, hogy mondjon valamit, ne mondja, hogy a, semmit, mert ugyis veszel valamit. Inkabb olyant ami majd nem fog karba veszni.

De irok parat: meses konyv, labda (pl. micimackosat), kindertojas, masmilyen csoki is gyerekeknek valo, egy aranyos polo, kellogs reggelizo cerbona csokis a gyerekeknek valo (mi olyat mindig kerunk, mert imadj a mano, es nem ket fillerbe kerul)

Barmit vehetsz, jatek, gyumolcs, csoki...

2009. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
szerintem szappanbuborék fújót, ha nem akarod megkérdezni. Tuti jó!
2009. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!