Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik nyilvános szoptatni egy...

Illik nyilvános szoptatni egy gyereket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 18:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen nem.
2011. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát..én inkább az anyuka helyében lennék zavarba..de ez helyzetfüggő..buszon nem állnék neki:P de le lehet fejni a tejcsit, ha mentek valahova..párszor kibírható.
2011. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%

Hát ennek nem szabadna igazából illik vagy nem illik dolognak lennie, mert természetes szükséglet a babának. Viszont elég intim dolog, a legtöbb embert biztos zavarná, bár a pasik lehet élvezkednének rá, el tudom képzelni... :D

Engem eléggé meglepne, ha egy anya előkapná a mellét és szoptatni kezdene, de hát, ha éhes az a gyerek akkor jól van... :D

2011. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nagyon belsőséges dolog; ha lenne gyerekem, nagyon zavarban lennék, hogy egy ilyen intim dolgot nyilvánosan kell elintézek. Én lefejném a tejet, vinném cumisüvegbe magammal, és ha éhes a baba, akkor annak segítségével szoptatnám meg.
2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem illik, de előfordulhat hogy tényleg nagyon muszáj, akkor amennyire lehet félrevonulni, azért mégse az utca közepén álljon neki az ember. Bár valószínű engem egy szoptató anyuka látványa nem zavarna, de ha én lennék a helyében, engem viszont zavarna, ha mások látnának...
2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 napietus ***** válasza:
79%
nem, egyértelműen nem illik. kivéve, ha nincs más megoldás, de akkor is illik elfordulni, és diszkréten megoldani ezt a dolgot (pl. ha valami miatt lezárnak egy épületet, ahol a kismama csak rövid időre tervezte a tartózkodást, vagy elakad egy jármű, amivel haza kellett volna érnie az etetés idejéig, és ezért nincs nála lefejt tej).
2011. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Termeszetesen nem, viszont lehet egy vekonyabb kendot vinni, es amikor a szoptatasra kerul a sor, akkor ezzel a kendocskevel eltakarni a gyermeket, es a mellet!
2011. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyet csak egyszer láttam,de az illető nő kisebbségi népcsoportba tartozott. Ettől eltekintve olyat még nem láttam,hogy valaki nyilvánosan etette volna a babáját.
2011. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Mármint etette- szoptatta
2011. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 napietus ***** válasza:
62%
ma, 18:46 os, én láttam, itt írtam róla (meg a véleményemet erről a dologról. hozzászólások is érdekesek...): [link]
2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!