Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Taxis vagyok. Pár napja...

Taxis vagyok. Pár napja leordított egy fiatal srác, hogy mimiattunk van ez az egész, mert mi telefüstöljük a várost és különben is, ő ezt tanulja! Igaza van?

Figyelt kérdés
Én megértem, ha lenne más lehetőségem, azt választanám!
2009. márc. 14. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Naponta több millió ember megy autóval munkába csak Magyarországon. A taxik száma és hatása ehhez képest elenyésző.
2009. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát több millió Mo-n azért nem! Ez túlzás!
2009. márc. 14. 01:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudja fene, Barcelonában államilag támogatott a taxi pont azért, hogy az emberek lehetőleg csakis X számú taxit használjanak és ne járkáljanak a saját kocsijukkal. Persze nagyobb részt a dugók megelőzése érdekében van ez, de amit írtál az sem utolsó.

Hát ettől mi még messze vagyunk, egyébként túlzott a cirkusz, egy rohadt BKV buszt nézz meg az mit nyom ki magából ..... azokat előbb be kellene tiltani.

2009. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, hogy mi van a taxisok miatt? Ès mit tanul ö?


Csukja be a szemét.

2009. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác mentaliásában van egy kis zavar, ilyen erövel be lehetne tiltani a bkv-s buszokat is (többsége már nem mai gyártmány).
2009. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a taxik a problémák elsődleges forrásai.
2009. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dellfil ***** válasza:
100%

Egy nagy marhaság az egész. Divat lett "zöldnek" lenni, és minden gondunkat, bajunkat a technikalizációban keresni. A fiatalság fogékony. Mit hall, és lát nap, mint nap a TV-ben, újságokban, iskolában, úton-útfélen? Hogy így a kipufogógázok, úgy a globális felmelegedés, így az ózonlyuk, úgy a tengerek olajszennyezése. Még hosszasan sorolhatnám, amivel bombáz bennünket a média, és mivel tanulékonyak vagyunk, bombázzuk vele egymást is.

Nem mondom, hogy nincs igazságtartalma ezeknek a kijelentéseknek, de a mód, és a mögötte érzékelhető türelmetlenség, hiányos tájékozottság, súlytalanná teszi őket.

A kényelemről senki nem szokik le szívesen. Ezért érdemben, egyénileg nem sokat teszünk a problémák megoldása érdekében. Maradnak tehát az érzemi alapú kirohanások a vélt, (vagy valós?) ellenséggel szemben.

Összességében: nincs igaza.

2009. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi van miattatok, nincs semmi szükség megérteni, vagy részeg volt, vagy csak egy agyatlan semmirekellő greenpeace-es tag. Szerintem sehol nem tanítják, hogy az autók miatt van bármi is, a gyárak sokkal inkább hibásak, dehát gondolom az ő ruháit, cipőjét, mobilját, és a lakás-felszerelését is gyárakban állították elő, tehát ha csak nem sátorban lakik és meztelenül jár, akkor egy szava se lehet.
2009. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én nem vagyok elég felvilágosult gondolkodású, de nekem ez olyannak tűnik, mint az az állítás, hogy a Földön kialakult üvegházhatás legfőbb oka a tehenektől származó bélgázok...
2009. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!