Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megismerkedtem valakivel, de...

Megismerkedtem valakivel, de számomra visszatetsző, hogy hölgynek a utóneve azonos az anyáméval ez tényleg gáz vagy csak nekem az?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt nem értem...ez miért gáz? :O

Most már a nevük miatt döntjük el ki szimpi??

2009. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is fura lenne, az tény...
2009. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
találj ki neki valami jó becenevet, hogy ne kelljen ugyanúgy hívnod őket
2009. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nem kell ugyanúhy hívnia őket, mert az anyjukat általában nem a keresztnevükön szólítják az emberek...
2009. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked az.
2009. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagy rosszban az anyukáddal, akkor ne zavarjon. Én nem vagyok jóban az apámmal, és engem tulajdonképpen zavarna, ha a párom keresztneve ugyanaz lenne. Mindig a zsarnok apám jutna eszembe, és a szenvedésekkel teli gyerekkor. De ismerek olyant, akinek az anyukája és a párja keresztneve ugyanaz, őt nem zavarja.
2009. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az első barátnőmnek és az anyámnak ugyanakkor volt a szülinapjuk. Addig sosem várta el, hogy nagy ünnepséget csapjunk, azután persze egész napos programokat akart, a bnőm nélkül. :P
2009. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azmiatt lehet furcsa neked ez, ha anyukaddal nem vagy joba, nem szereted ot.

Amugy mi a problema, hogy ugyanugy hivjak oket? Kati-Kati.

De anyukadnak gondolom nem azt mondod, hogy Kati, nem? Anyu, anyukam, mami, mutter...stb. te hogy szolitod anyukadat?

2009. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek általában nem maguk választják a keresztnevüket.. Valahogy gyűrd le a visszatetszésed, mert a lány nem tehet róla.
2009. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én Párom és az Apukám keresztneve azonos. Engem sosem zavart. Édesapám már nem él, csak akkor fura a helyzet, amikor képeslapot küldünk valakinek, és úgy irjuk alá, ahogy régen. Anyukám , én és már nem az Apukám , hanem a Párom. De amúgy 6 éve van ez a helyzet, és semmi kivetnivalót nem találok benne. Olvastam itt, hogy adj Neki becenevet, tök igaz, én is igy csináltam :-)
2009. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!