Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rossz hatassal lehet az...

Rossz hatassal lehet az emberre ha sokat almodozik?

Figyelt kérdés
Eleg sokat almodozom ha egyedul vagyok, de jol esik, feldob mindig, viszont nem tudom hogy hatassal van-e a napom tobbi reszere, illetve hosszu tavon nem lesz e valami negativ hatasa.
2011. máj. 25. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a nap maradék részében két lábbal állsz-e a földön, és megvalósítod-e a céljaidat. Nagyon sokan elvetik a sulykot, és az álomvilágukban ragadnak. Élhetnek Középföldén, lehetnek menő amerikai írók, az életben meg senkikké válnak, mert nem tesznek semmit a céljaik megvalósításáért. Ha van életed, ha teszel azért, hogy legyen jövőd, akkor nincs gond, akkor álmodozhatsz. :)
2011. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak arra figyelj, hogy azért legyenek barátaid, ne ülj mindig otthon, ne zárd ki magad a társadalomból. Egyébként nincs baj az álmodozással.
2011. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy. Tiniknél asszem normális.

Egyébként meg ez egy kreatív munka, az írók pl. egész életükben ezt csinálják.

2011. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"A gondolat él, a valóság káprázat". Elnézést, nem tudom kitől az idézet, de nekem ez a mottóm. 35 éves vagyok, de mióta az eszemet tudom, mindig is álmodoztam és most is álmodozó vagyok. Semmilyen negatív hatását nem tapasztaltam. A gondolatok visznek előre, álmodozás közben születnek jó ötletek. Ha szép dolgokról álmodozol az a testednek is jót tesz. Pl. a puszta gondolattól is szabadíthatsz fel adrenalint, ha jól bele éled magad egy helyzetbe.
2011. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagy álmodozó vagyok, de sok negatívumát is tapasztaltam már. Sokszor átesem a ló túloldalára, így elmaradnak bizonyos valós teendők: pl. szörnyűséges rendetlenség vesz körül, ami valahol rendkívül zavar, valahol meg észre sem veszem...
2011. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én rendrakás közben is tudok álmodozni. Sőt, akkor a legjobban, mert utálok rendet rakni, így gondolatban valami szebb helyen járok, miközben jár a kezem.
2011. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vannak celjaim amikert teszek valamit minden egyes nap. Baratok meg ilyesmi az mas kerdes, kulfoldon elek egy ideje es nem egyszeru a baratkozas a nyelv miatt ugyhogy inkabb nem is szoktam torni magam, megvagyok magamban es a teenmdoimmel.

(21 vagyok)

2011. máj. 25. 12:34
 8/9 anonim válasza:

Próbálj meg megvalósítható dolgokról álmodozni, akár a nyelvtanulásról, mert akkor az jobban fog menni...

Ne legyél el magaddal. Én belebetegszek a magányba.

2011. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az almodozas arra valo, hogy becsapod onmagad.. sztem semmi ertelme, mivel egy ido utan az ember belefeletkezik abba amirol almodozik es nem lesz realitas a gondolkodasaban, marpedig ha az nincsen akkor az egesz elet semmit sem er. Nem lehet az eleted leelni egy burokban, amit onmagadnak alkotsz, annak semmi ertelme nincs. GET BACK THE REALITY!!!
2011. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!