Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Visszajelölsz számodra ismeret...

Visszajelölsz számodra ismeretleneket, távoli ismerősöket, általad nem kedvelt embereket Facebookon?

Figyelt kérdés
Mi volt a legfurcsább friend requested? Mit gondolsz, megsértődnek az emberek, ha nem jelölöd vissza őket? Nekem van most néhány érthetetlen jelentkező, nem tudom miért jelölnek be. Te visszajelölsz bárkit?
2011. máj. 26. 17:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem a visszajelölsz bárkit, hogy vissza szoktál jelölni mindenkit?
2011. máj. 26. 17:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem már Peruból is jelöltek be, fogalmam sincs, honnan szedtek össze, még csak nem is tudok spanyolul :D Ha nem ismerem, nem jelölöm vissza. Sőt most tervezek egy törlést az eddigiek közül is, hogy csak azok az ismerősök legyenek fent, akiket tényleg ismerek. Akivel kb. 15 éve beszéltem utoljára, azt nem igazán tekintem ismerősnek az ilyen oldalakon. Pláne ha úgy jelöl be, hogy még annyit se ír mellé, hogy hogy vagyok meg mi van velem.
2011. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
imseretleneket vissza szoktam, de akiket utálok, azokat tuti nem
2011. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ismeretleneket igen, mert elkezdek vele beszélgetni aztán még jó csevegőtárs vagy barát is lehet belőle. Jelöltek már mohamedek, meg egyéb arabok vagy egyiptomiak, na meg törökök..azokat nem igen. Megtanultam a leckét, mikor anno visszajelöltem őket, nem hogy beszélni nem tudtam velük, de vagy hülyeségeket írtak, vagy olyanokat írtak mint akik most kezdenek kommunikálni tanulni, vagy max a saját nyelvén tudott...komolyan én éreztem magam hülyén, és már azt gondoltam csak szívat. Azokat ki is töröltem.

Akiket nem bírok azokat nem szoktam, az meg már nem az én problémám ha nem tetszik neki.

2011. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

akikkel ezer éve nem találkoztam, valamint nem vagyok velük olyan jó viszonyban, h olvasgassam mindenféle nyekergésüket, azokat nem jelölöm vissza. azt sem bánom, ha ilyenen megsértődik. az ő baja, legalább élőben sem fog odajönni jópofizni.


hadd válogassam már meg, h kit igazolok vissza.

2011. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Néha igen, néha nem. Egy időbe, amikor még Farmville-oztam, bejelölt egy csomó külföldi. Most már nem szoktam őket visszaigazolni, se időm, se energiám játszani. Tán, gonosz vagyok, de ez van.


Magyarokat vissza szoktam, még akkor is, ha elsőre nem ismerem. Ki szokott általában derülni, hogy különböző fórumokról ismerjük egymást, csak nem Szabó Jani és Kovács Jenő néven, hanem Mókuskerék meg Földigilszta01 néven vagyunk haverok.


Amúgy szerintem megsértődnek. Még a Myvip aranykora idején folyton bejelölgetett egy volt osztálytársam, akit mindig is rühelltem, és nem lehetett lerázni. (Az életben ő se szeretett, azért nem értettem a jelölést se, na mindegy.)

2011. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően azokat szeretem bejelölni akikkel mondjuk utcán is leállnék (szívesen) beszélgetni, ha találkoznák.

Tehát akikkel érdekel, hogy mi történik még ha nem is vagyunk ezeréves jóbarátok.


Ez az "elvem"... a gyakorlat viszont sajna az, hogy én hülye visszajelölök minden volt osztálytársat meghasonlókat és tele van spammel az üzenőfalam. :/


De teljesen ismeretleneket természetesen sose jelölök vissza, arra ott a twitter meg egyebek.

2011. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt nem jelzi a Facebook hogy ki nem igazolt vissza, esetleg ha megjegyzed hogy bejelölted, kis idő múlva már ismét azt látod hogy újra jelölheted akkor visszautasította.


Volt aki bejelölt és láttam hogy ő is abban a faluban lakik mint és és visszaigazoltam neki, lehet hogy láttam már csak nem tudom a nevét. Ez nem is csoda ha 5-6 évvel fiatalabb nálam.

Volt olyan is hogy az jelölt be akit utáltam, na neki nem igazoltam vissza.

Ha olyan jelöl be akit látásból ismerek, mert pl egy suliba jártunk és emlékszek az arcára akkor visszaigazolok.

2011. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki közel él a lakhelyemhez, vagy velem egy településen azoknak általában visszaigazolok, kivéve akit utálok. De akiket nagyon utálok, és nem is akarom hogy bármikor bejelöljenek azokat inkább letiltom mielőtt megtalálnák az adatlapomat.
2011. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 emolány ***** válasza:
Én visszaszoktam mindenkit aki bejelöl.
2011. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!