Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért üti a gyerekeket? és én...

Miért üti a gyerekeket? és én mit csináljak? Kétségbe vagyok esve. Olyan rossz érzés, hogy ilyen "buta".2,5éves a kisfiam és ütögeti a gyerkeket. De úgy veszem észre inkább az ismeretleneket.

Figyelt kérdés
és az utcán is ,ha csak elmegyünk egy mellett megüti egyből.szóval rácsap.szólok rá,hogy nem szabad, de nem érdekli.a tv-ben is (a tv-t) megüti a gyerekeket.a felnötteket, minket nem üt.mi sem ütjük egymást, se őt.nem tudom honnan tanulta.nem bölcsis, itthon van velem.
2011. jan. 17. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

ő ilyen.

temperamentumos, agresszív típus, és bizonyára hajlamos az önfejűségre is.

erős, határozott nevelésre lesz szüksége, nehogy később, kamaszéveiben elkallódjon.

2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

az enyém detto...

egyébként nem agresszív, nem verekszik, de ha pl. kisbaba van a tv-ben, mondja, hogy nem szereti stb...ugyanez volt a múltkor velünk, sétáltunk épp, szembe jött egy anyuka a kisfiával, az enyém meg, mint aki megkergült, odaszaladt és rácsapott egyet. én nem tudom mi lelte, mert nálunk sem szokás a verekedés. remélem kinövi.

2011. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

csak érdekességképp kérdezném Tőletek, aztán ha nem akartok, nem válaszoltok rá.

a kisfiaitok világos hajú, kék szemű gyerekek, vagy inkább sötétebb színekkel rendelkezők?

2011. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én szőke, zöld szemű kisfiam egy időben ugyanezt tette. Annak viszont az volt az előzménye, h őt a játszótéren megütötte egy fél évvel fiatalabb gyerek.

Most 3 éves múlt, már nem agresszív kismalac! Megérti, h nem szabad, csúnya, buta dolog.

2011. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Biztos vagyok benne, hogy sötét szinekkel rendelkezők.
2011. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szőke, kék szemű és ehhez persze világos bőr
2011. jan. 17. 22:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam barna hajú, barna szemű, 22 hónapos... Ő is verekszik, mivel itthon vagyunk főleg bennünket, amikor még jó idő volt és jártunk játszótérre akkor még nem csinálta ezt. :( Eleinte rácsaptam a kezére, hogy nem szabad megütnie senkit, erre viccnek vette, mert a kézrecsapás után tartotta a másik kezét, hogy "ezt is" (üssem meg...) Most már nem kap, persze eddig sem nagyot, csak jelzésértékűt. Mondom, hogy menjen a sarokba, az a büntetés, és hogy nem szabad verekedni, ezt továbbra is. Beáll, de 10 mp sem telik bele már ki is jön és ha olyanja van folytatja. :( Nem tudom miért van ez Nála, nem szoktuk verni, semmi.. Az ikertestvére lány, világosabb a haja, a szeme ugyanúgy barna.. Ő is odacsap néha, de inkább a tesójára, ránk ritkábban üt. Ez lehet ilyen életkori sajátosság, és majd kinövik? Én ebben bízom nagyon erősen....!
2011. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
nektek nem esett le hogy az a valaszolo aki a hajszint/szemszint/borszint kerdezte, leciganyozott titeket?
2011. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Furcsa lesz, amit írok, de az jutott eszembe, hogy ez olyan, mint aki ismerkedni akar, fel akarja hívni magára a figyelmet, akár így, akár úgy. Én a helyedben,ha van rá lehetőség, beadnám bölcsibe, gyerekek közé. Nincs tapasztalatom bölcsiről, mert nálunk nincs, és a három gyerek nem járt bölcsibe, csak oviba. De simán el tudom képzelni, hogy társaságra vágyik!
2011. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

vettem a cigányozást, ezért írtam meg hogy nem vagyunk azok, csak nem állok le vele....

kedves utolsó ,anyum szerint is így ismerkedik.

hát elég fura szokás :)

bár ha bele gondolunk, a későbbiekben a lányok hajhúzkodására.

de engem akkor is bánt,hogy butának tartják, vele együtt engem, hogy nemtudom megneveleni.

látom néhány tekinteten.

persze volt olyan is aki, azt mondta lesz ez még ilyenebb az oviban .

2011. jan. 18. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!