Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 22-25 évesek! Ki hogyan...

22-25 évesek! Ki hogyan reagálna, ha egy kb.16 éves lány csókolommal köszönne?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint elakadt a szavam.
2011. jún. 8. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
biztos öregnek nézel ki:D
2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Helyes! Kis takony az még.
2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
nem tetszene, tisztáznám vele, hogy tegezzük egymást :) Miért veled ez megtörtént?
2011. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

egyem a kis szívét :D legalább köszön. ez jó pont. elcsodálkoznék, h úúú, ilyen öreg vagyok? :D

aztán mondanám neki, hogy innentől legyünk tegező viszonyban.


nem veszem sértésnek, nincs rám írva, h mennyi idős vagyok.

2011. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdezném tőle, hol csókolna meg.
2011. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Igazán eljöhetne már az az idő, amikor csak a hivatalos helyeken marad meg a magázás, mint ahogyan ez már egy ideje így van a spanyolban. Ott már csak a tanárt, ügyvéded, rendőrt stb magázzák, de ha 2 ember az utcán találkozik, akkor szinte csak a tegezést használják már kortól, nemtől függetlenül.
2011. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gyerekápoló vagyok, ezért nap mint nap 18 éven aluliakkal találkozom. Ők azt látják, hogy ápoló vagyok, felnőtt. Még ha csak 21 éves is vagyok, ők csak a fehér ruhát látják. Sokan köszönnek csókolommal és nem zavar. Nem javíthatok ki mindenkit, és így is nagyon meg vannak zavarodva, hogy kórházban vannak.
2011. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szoktak, örülök neki. 2 éve még folyton elkérték a boltban a személyimet, ha sört vettem, most ez pont jó elégtétel. :)


23/F

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
volt hogy a 19 éves volt osztálytársamat középsuliban (kalapot, bőrkabátot és szakállat viselt) lemagázták mert azt hitték vmi tanár. (szintén vmi fiatalabb középsulis)
2011. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is inkább a tükörbe néznék....


Engem általában tegez mindenki, mert 30 helyett 22-nek nézek ki. Viszont volt már, hogy hivatalos helyre puccos kiskosztümben és kontyba tűzött hajjal mentem, sötét cuccok és semmi színes nem volt rajtam. Na akkor éreztem, hogy nem egy lánynak tűnök, hanem nőnek, és bizony akkor magázódtak velem fiatalok.

(Csókolom csak kisiskolásoktól jött.)

2011. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!