Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Úgy érzem, két barátnőm az...

Úgy érzem, két barátnőm az osztályból már nem szeret. Te besokallnál tőlem? 17l

Figyelt kérdés

Egy sráccal a suliból össze akartam jönni, hogy bosszantsak egy osztálytársamat. Aztán egy 43 éves pasi is a képbe került. A hétvégén Pesten megismerkedtem egy sráccal, és ha nem lenne elég, összejöttem egy évfolyamtársammal, akit igazából nem is tudom, hogy szeretek...


A barátnőimről csak annyit, hogy az egyik múlt tanévben az akkor olasztanárral 'flörtölt', rámászott annak ellenére, hogy tudat: van gyereke és felesége. Idén azért jelentkezett + olaszra, mert már nem tanítja a 'szerelme', és így lehet vele órája.

Másik: a két barátnőm írt levelet az igazgatónak, hogy a tavalyi olasztanár tanítson minket jövőre, ne az idei, és az egész csoporttal aláíratták.


Ezek ellenére ugyan olyan voltam velük mint eddig, de ők már nem szívesen vannak a társaságomban...


2011. jún. 12. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szánalmasak vagytok, Te és a barátnőid is.

U.i.: ajánlom Neked a helyesírási szótárt, nagyon érdekes dolgok vannak benne.

2011. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Körmömet nemrég csináltattam, bocs...
2011. jún. 12. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 43 éves lennék nem sokallnék be.Olyan mintha nem tudnád mit és kit akarsz,csak sodródsz az árral.
2011. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én már besokalltam.


Nem azért kell valakivel "összejönni", mert szerepet játszol, hanem mert tényleg szereted.

2011. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én mind a hármótokat nagy ívben kerülnélek, ordas kis ribik vagytok. Értsd: egyikőtök se jobb a másiknál.
2011. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem sz*rja le a körmeidet, te libaf*s? :O
2011. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért volt annyi elütés...
2011. jún. 15. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Körmömet nemrég csináltattam, bocs...



Ó, elnézést plázacica, hogy lemertelek szólni, de egyébként igen, besokallnék Tőled. Vigyázz, nehogy tönkremenjen az ujjacskád.

2011. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit sok lenne a kavarásaidból.Őszintén szólva,én nem akarnék ilyen barátnőt magamnak.Nem azért kéne összejönnöd valakivel,hogy másokat bosszants,vagy csak úgy mert miért ne alapon,pedig nem is tetszik neked.De ez én vagyok.A barátnőidet abszolút nem értem, az olasztanárral flörtölős nem sokban különbözik tőled,igazán nem kéne rád haragudnia.


21/L

2011. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kojee ***** válasza:
Viselkedésed érthető, hiszen életkorodból adódóan jelenleg a kortárs csoportodnak akarsz megfelelni, és ezeket a viselkedésmintákat tanulod / próbálgatod. Semmi különös nincs benne, hogy a jelenlegi média által árasztott hulladékból ilyen sz.r személyiséget sikerült összeraknod. Van még pár éved (kb. 5-7) amíg kitapasztalhatod, hogy mik azok a viselkedési minták amik egy párkapcsolatban működnek (amiket leírtál azok nem).Ha nem tudod a normális, és elfogadható viselkedést megtalálni, akkor sajnos a későbbiekben (Pl. 40 éves korodban) a párkapcsolatok területén problémás lesz az életed.
2011. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!