Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vesztél már össze valakivel...

Vesztél már össze valakivel durván az osztályból?

Figyelt kérdés
Mert nekem ma sikerült egy fiúval,és semmi kedvem miatta menni suliba, nem kell nekem a veszekedés, és megbeszélni nem lehet vele. Elég "menő" pozícióban van az osztályban..L/16
2011. okt. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó, bár tavaly óta valamivel javult a helyzet, ha gondolod írj privit. 16/L
2011. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj te, nem éri meg ilyenek miatt elrontani a kedved/napod/heted stb. Mégis mi volt konkrétan? Ha ide nekem szeretnéd nekem is jöhet privátban. Amúgy én is tudnék mesélni. Például mostanság nincs mindig kedvem/erőm leállítani egy hihetetlen nagyszájú osztálytársam. Amíg nem megy túl egy bizonyos határon addig mondjuk nem is muszáj, de mint barát is meg kéne tennem néha.... volt már h összevesztünk. Ez belefér szerintem. de ok nélkül, dühből és ha se vége se hossza a dolognak, akkor tegyél rá.


17/f

2011. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!