Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért baj az, hogyha meghalok,...

Mért baj az, hogyha meghalok, akkor szivárványszínű sírt szeretnék, úgy, hgy a temetésen mindenki kap egy filctollat, és írhat rá egy apró üzenetet?

Figyelt kérdés

Meg igazából nem szeretném, hogy a temetésem gyászos legyen. Lehetne vattacukrot enni, meg minden meghívott kapna egy színes lufit. :D

Zene meg tuti, hogy ACDC lenne meg Guns'n' roses. :)

Meg azt szeretném, hogy a koporsómba tegyék mellém az összes plüssállatomat. :D


2011. júl. 1. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tegnap 23:04- nak

Persze nem mind vicces, mindenesetre verses förmában írt feliratok:

[link]

2011. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ne akarj meghalni. de ötlet szinten nem rossz csak majd 98évesen ezt máshogy fogod gondolni (NEM??)
2011. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bromkrezol ***** válasza:
96%
Ne aggódj, faterom temetését én intéztem. Mikor a fiókjában találtam egy színes csíkos zoknit, megfogant az ötletem. Megkértem, hogy ebben a csíkos zokniban temessék. Erről nem beszéltem senkinek. Mikor jött volna a szomorúság, és a sírhatnék, mindig arra gondoltam, hogy feltámadáskor lenéz, és szétröhögi az agyát, hogy ez a kölyök... :) A temetés mostanra iparág lett, figyelembe veszik a fogyasztói igényeket :D
2011. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a filc tök hamar kikopik a naptól, vagy leázik. vagy direkt olyat szeretnél, ami nem tartós?
2013. jan. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!